Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilasokrol mi a velemenyetek?

Nyilasokrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Meseljetek ha van tapasztalatotok vagy eszre veteletek. Kivancsii vagyok mennyire hasonlitunk a tobbi nyilas tarsaimmal. :)
2019. aug. 27. 18:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
49%
Két nyilast ismerek, az egyiket szeretem, nagyon sokat köszönhetek neki, a másik meg évek óta terrorizál. Így belegondolva lehet ezért nem látok semmi valóságalapot ebben az egészben
2019. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Nyilas akkor emelkedik maga fölé, ha tudással, szorgalommal , bölcsességgel vértezi fel magát A buta Nyilasnál nincs rosszabb. És ez nem vicc.
2019. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm volt, nő: bohókás, szétszórt, családcentrikus, társaságkedvelő. Tanult, igyekezett, mozgékony.
2019. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ment mindegyikotoknek a zold kez :) 2-es nagyon igazat szoltal, eddig eszre sem vettem mig le nem irtad :O valoban akkor tudok lepni ha pl eleg infot tudtam meg vagy ha eleget beszeltem valakivel es lett tole egy kis onbizalmam
2019. aug. 27. 22:27
 5/12 anonim válasza:
En magam nyilas vagyok. Ez egy egesz jo kerdes. De az az igazsag hogy nem tudok ra erdemileg valaszolni. Engem a horoszkopom 90%-ban helyesen korulir. Beszeltem mar mas nyilassal. Az egyik egy lany volt, vele nagyon hasonlitottunk, mintha valami elfeledett testver lett volna. Meg volt olyan is aki nagyon nem hasonlitott, max annyiban hogy makacs volt.
2019. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
51%

Sajnos olyanok a nyilasok, akik más kezéből szívesen kivennék az elért sikereket. Ezt úgy fogják fel, hogy nekik ez kijár. Az ostoba és tanulatlan emberek meg mind benyalják nekik, hogy az az ő sikerük.

Ők így születtek.

Én még nem találkoztam egy kitartó személyiségűvel se. Magukat tovább képezni nem akarják, legfeljebb középfokú végzetséűek álltalában. Sőt, ha van a közelükben kitartó ember, azt képesek lenézni, lehúzni, háttérben a többit ellene hangolni. Nekik csak a buli, parti számit. Közös sportokban nem a csapatért küzdenek, hanem csak a saját javukért. Rőviden: nem csapatjátékosok, csak jól haverkodók.

Ja és nem utolsó sorban, empátiávan nem rendelkeznek.

2019. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azta, 6-os. Ez teljesen rosszul esett de igaz. Kiveve a bulit es a haverkodast :D ment a zold kez
2019. szept. 10. 18:34
 8/12 anonim válasza:

6-os amiket leirtal eleg sok emberre igazak es nem csak a nyilasokra. En peldaul nyilas vagyok es egy ponton ismerek csak magamra abbol amit leirtal es az is csak a nagy atlag miatt van. A kozepfoku vegzettseggel kapcsolatban. Az se a kitartas rovasara irhato. Barmilyen mas csillagjegyet is megtalalsz kozepfokon.


Lehet en vagyok a nagy kivetel mely erositi a szabalyt. De nem vagyok bulizos. Nehezen haverkodom, visszahuzodo tipus vagyok. Mindig kedves vagyok mindenkivel, amig ok nem bunkoznak velem. Illetve eddig csak engem hasznaltak ki. Tobbszor voltam mar tulorazni ugy hogy amugy nem kelett volna, de nem akartam hogy szivjon a kollegam. Nem egyszer a sajat munkam rovasara segitettem masnak ugy hogy ebbol semmi hasznom nem szarmozott.


Viszont rengeteg mas "Nyilas" vonas igaz ram, amiket elkerultel es nem csak a pozitivak.

2019. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

8-as vagyok csak ez meg lemaradt.

A kritikusaim pont az ellenkezoit mondjak. Persze negativ ertelemben. Tulsagosan segitokesz vagyok, tul megerto es visszahuzodo.

Szoval osszessegeben valamilyen szinten szeretnem ha igazad lenne.

2019. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok,(12.12.) ha a 13. jegyes rendszert nezem, akkor pedig Kigyotarto.


Ez pl. elegge latszik, mert a laza nyilassagom keveredik a kigyotarto "bak vonasaival".


En pl. elegge visszahuzodo vagyok, marmint, alapjaraton igyekszem kedves lenni mindenkivel, nyitottnak tunok(!), de, hogy igazabol kit engedek magamhoz kozel, nagyon megvalogatom.


Van a tuzes, lelkes publikus-en es a valodi-en, aki mindezt biztonsagban szemleli a sajat kis fala mogul. A valos erzelmeimet csak nagyon keveseknek mutatom ki.


Szeretek olvasni, a nyilas tudashajszolasa jellemzo ram, ugyanakkor a legrosszabb nyilas tulajdonsaggal, az okoskodasra valo hajlammal is megvert az eg :)


Hajlamos vagyok tulzasokba esni (hello,Jupiter), a celjaimert egy ideig orrszarvukent csortetek, de a kitartasom eleg rossz.

Ha valami nem sikerul elsore, nagy lenduletbol,teljes erobol...akkor ott verje az eg.


Parkapcsolatokban abszolut nem vagyok csalfa, ha szerelmes vagyok, akkor mas nem erdekel, viszont, ha elmulik a szerelem, sajnos kulonosebb gond nelkul elvalok az adott ferfitol.

( valojaban a szakitas elott hetekig ragodom magamban, mindent atgondolok es, mire eljutunk a dologig, kb. fel is dolgoztam -emiatt erzeketlen p.csanak tunhetek a masik szamara.)


Nem vagyok kulonosebben romantikus, de nagy gesztusokkal le lehet venni a labamrol.


Amennyire makacs, hatarozott, vezeto szemelyiseg vagyok a vilag szamara, annyira szeretem, ha mellettem amolyan nagybetus Ferfi van, aki mellett lehetek en a bolondos, "carefree" no. ( ez pl. nem jelenti azt, hogy az uralkodast elturnem, de, ha a masik nem veszi keszpenznek a vezeto szerepet ES egyenlo tarskent kezel, szivesen atengedem a vezetest.)

2019. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!