Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Szűz csillagje...

Mit gondoltok a Szűz csillagjegyről?

Figyelt kérdés
Én is és a tesóm is Szűz vagyunk, de teljesen mások, szóval kiváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről a csillagjegyről.
2019. aug. 27. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Akiket én ismerek szűzek, kivétel nélkül okosak, precízek és logikus a gondolkodásuk. Ugyanakkor mérhetetlen önzőek, magukon kívül senki és semmi nem érdekli őket, nem valami érzelmesek, és álszentek.
2019. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ******?! ***** válasza:
45%
Tapasztalatlanok.
2019. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Több Szűz csillagjegyű ember van a családomban. Pontosabban nem tudnám meghatározni az őket jellemző tulajdonságokat, mint ahogy az #1-es leírta. Köszi.
2019. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Volt egy ismerősöm/munkatársam, akit nagyon kedveltem. A munkájára vonatkozóan precíz volt, számtalan dologra, apró részletre tudott figyelni, de a magánélete nem volt nagyon jó, de mégis nagyon is jól helyt tudott állni. Szép volt, okos, gondoskodó, de ha kellett, akkor harcias is tudott lenni.
2019. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé passzolnak 😁 nem azt mondom h erzelemmentes vagyok, inkabb csak nem tudom és merem kinyilvánitani. De igen tudok önzö lenni, mondjuk álszenteskedni nem szoktam.
2019. aug. 27. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Okos, precíz, logikus, szex közben elalszik. Csodálatos társ is lehet, bár sokan (a nagy arcok) elsőre keveset néznek ki belőle.
2019. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Szex közben csak akkor alszik el, ha a Vénusza retrográd.
2019. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Mamám Szűz és tipikusan olyan asszony, aki mindenkit helyrerak, otthon ül a kis fotelkájába, jönnek az unokák, gyerekek és mindenkinek ossza az észt, hogy kinek hogyan kéne élnie az életét és azt hiszi, hogy csak az ő nézőpontja az igaz. Teljes elképzelése van az élet rendjéről, hogy mit mikor kell csinálni. Sokat utazott, tapasztalt, az emberek gondolkodására őszintén kíváncsi és pszichológiában jártas Nyilasként csak megmosolygom ezt a "rendet teremtést" és "merev elképzeléseket" de nem utasítom el, igyekszem megfogadni a hasznos dolgokat. Amit ő életcéljául kitűzött, a családról való gondoskodást, azt maradéktalanul, ellentmondást nem tűrően, nagy körültekintéssel elvégezte.
2019. aug. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
59%
Boszorkányok, nagyon vigyázni kell velük!
2019. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kötekedő, szarrágó, mindent az élére rák. 😃
2019. aug. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!