Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretne-e esetleg valamit...

Szeretne-e esetleg valamit tőlem, vagy mire vélhetem ezt a viselkedést egy skorpió férfitől? (néha már agyrázkódást kapok)

Figyelt kérdés

Nos, már volt itt egy kérdésem májusban. Év elején szakítottunk a párommal (elég csúnyán - ezt arra értem, hogy mindent egymás fejéhez vágtunk). Majd májusban újra keresett, küldött nekem ajándékot, felvetette, hogy beszéljünk valamikor szóban (jelenleg még külföldön van, alapból távkapcsolat volt) stb. Akkor nem lett belőle semmi. Majd pár hete újra megkeresett. Hosszú idő után nem reagált kioktatóan a válaszaimra, így elkezdtünk újra kommunikálni. Felhoztam neki, hogy örülnék, ha hazajönne, hogy kis időt együtt töltsünk, de ha ő nem szeretné, akkor sem történik semmi. Magam is meglepődtem, hogy azt a választ kaptam, hogy hazajönne.. Viszont megjegyezte, hogy meglepi, hogy ezt írtam neki, azt hitte, rég van valaki(m). Majd pár napja fél év után újra beszéltünk jó pár órát telefonon.

Mindezek ellenére egyáltalán nem tudok rajta kiigazodni. Egyáltalán szeretne bármit is, vagy csak, mint ismerősként szeretné fenntartani a kapcsolatot? Szóban egyáltalán nem jött föl a kettőnk dolga (anno nem volt rendes lezárása, részéről a "majd visszaterhetunk rá" dolog volt), sem az, hogy mennyire gondolja komolyan, hogy hazajönne, és egyáltalán mi céllal. Jómagam nyitottan állok hozzá, de reménykedni nem szeretnék. És hát azóta nem is keresett, miután beszéltünk.

Bármi építő jellegű vélemény valakinek? Tisztában vagyok azzal, hogy a horoszkóp nem minden (sőt), de rá abszolút illenek a skorpió "tulajdonságok". Köszönöm, ha valaki érdemben reagál.



2019. aug. 28. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak játszik.Ha ennyire komolytalan, mást is talonban tart.
2019. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, volt oka annak, hogy év elején szakítottatok.


Változtak azóta azok a dolgok, amik miatt így döntöttetek annak idején?

2019. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az oka az volt, hogy ő frusztrált volt a munkája miatt, egyre kevesebb ideje volt, elmaradt a rendszeres kommunikáció (távkapcsolatban azt gondolom, hogy legalább ez a fajta, irásos/telefonos kommunikáció fenn kell, hogy tudjon maradni), ami miatt én is frusztráltá kezdtem válni. Segítséget kértem tőle, hogy megértsem mi az oka a kommunikáció hiányának, amire rendszeresen azt a választ kaptam, hogy nem vagyok megértő. És a végén belefáradtam.

Hogy változott-e? Ezt jelenleg nem tudom. Pár hete keresett meg, 4-5naponta válaszol, és egyszer beszéltünk szóban. Azóta nem keresett. És hát nem igazán értem, hogy mi a célja azzal, hogy év végén hazajönne, meg azzal, hogy jelentkezett..

2019. aug. 28. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Miert csak a 2.hsz-ra reagáltál? Teljesen lényegteken miért szakítottatok, btw, azért valszeg mert külföldre ment, ehhez nem kell 168 as IQ.
2019. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blade Bone ***** válasza:

Na és a veszekedés előtt milyen volt a kapcsolatotok?

Skorpió vagyok amúgy, mondjuk teljesen nem hiszek a horoszkópokban, de nem tartom hülyeségnek.

2019. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló:

Az 1-es válaszra nem tudom mit kellett volna reagánom. Leírta a véleményét a kérdésemmel kapcsolatban. Pont.


A Tiédre: nem IQ kérdése. Egy magyar srácról van szó, aki már kint élt, mikor megismerkedtünk. Határozott időre van kint, még egy évig. Mindketten tudtuk, hogy igy sem lesz egyszerű. Nem is volt az.

2019. aug. 29. 07:37
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló:

A kapcsolatunk sosem volt vitáktól mentes. Volt néha veszekedés (fél mp alatt felhuzta magát), de sosem tartott 5 percnél tovább. Jó volt a kapcsolatunk, erős jelleme van, amit mások felé ki is mutat, de velem mindig "megenyhült" és abszolút érzelmes volt (ami rá úgy nem jellemző). Már egyszer szakítottunk, de utána arra jutottunk, hogy megpróbáljuk újra. Fél évig minden szuper volt, majd ismét a frusztráció és stressz részéről a munka miatt stb stb. Aztán megint ugyan ott tartunk. Jelenleg sem tudom mit is szeretne.

2019. aug. 29. 07:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit se szeretne , csak nem tudom, miért nem akarod meglátni?
2019. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Blade Bone ***** válasza:

Neked amúgy mi a horoszkóp?


Azok a kisebb veszekedések szerintem nem számítanak, ez kvázi erőfitogtatás és unaloműzés. :D A nagy veszekedés sem számít, meg kell mondanod a magadét neki máskülönben nem fogod érdekelni, szóval szerintem emiatt is jelentkezett és tudtatok beszélni normálisan, mert beijedt h elveszít.

Ez a megértős dolog... Nálam pl ez nem is annyira megértés, inkább csak jó kommunikáció...

2019. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9-es válaszoló:


Valószínűleg annyira komolyan nem vehet, ha azóta ismét felszívódott :) Szóval nem hiszem, hogy bármi többet szeretne - legalábbis ez a viselkedés nem azt tükrözi :)

Jómagam szűz csillagjegyű lennék (minimális oroszlán is van bennem, pont fordulónap születtem). A "hiedelmek" ellenére jó páros alakítunk skorpiókkal, az előző párom is az volt, és szép 4 évünk volt együtt.

2019. aug. 29. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!