Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mai vilagban egy nyilas...

A mai vilagban egy nyilas talalhat maganak eletre szolo part?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Semmi esetre sem!
2019. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ugy erzem ebben a vilagban amerre a tarsadalmunk halad, a ferfi nyilas egyre kevesbe kivant par. Azt tapasztalom hogy vagy laza kapcsolatot akarnak a lanyok, vagy egy tul idealizalt kapcsolatot. Engem mint nyilast az utobbi megfolyt, az allando megfelelesi kenyszert nem viselem jol. Illetve az elobbi meg megint nem, tulsagosan huseges vagyok hozza.
2019. aug. 31. 17:47
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
A Horthy korban könnyebben talált. :D
2019. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hat, abban a korban nem csak az igeny volt mas. :D
2019. aug. 31. 18:08
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

MegfoJt.

Folyik, folyni, folyó

2019. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Nyilas csaj vagyok es igen nehezen talal part az en baratom nyilas fiu :)
2019. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

5-os koszonom a segitseged. Aldozatodert halas lesz nemzetunk. Nevedet nem feledjuk. Nem is tartalak fel tovabb, sok fogalmazast kell meg kijavitanod ezert nem is sajnaljuk hogy valaszra idod nem jutott.

Indulj utnak bator nyelvtanharcos. Tevedoknek ne kegyelmezz, ekezetektol ne tekints el! Es csak hogy lelkesitselek: Veszíjtű nye hátraljá sosenem meg.

(Ugye hogy emelett az a franya "j-ly" mar nem is olyan fontos?)


6-os. Bocs hogy a monolog vegere kerultel. Tudod hogy van ez. Van aki unalmaban nyelvatan orat tart.

Megkerdezhetem hogy jottok ki egymassal? Ugy hallottam hogy problemas tud lenni ha mind a ket fel nyilas.

2019. aug. 31. 21:05
 8/25 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyesírást vettem alapul, nem az 1000 évvel ezelőttit, bocsi (:

De azért van humorod, az tény .

2019. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ugyan, az epito jellegu kritika mindig hasznos. Csak meglepodtem mikor valasz helyett *pukk* nyelvtan lecke jott. Egy poent gondoltam dobok a zoldkez melle. :D
2019. aug. 31. 22:00
 10/25 anonim ***** válasza:
Nehezen, én is nyilas vagyok.
2019. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!