Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak jegyűeket miert állítják...

Halak jegyűeket miert állítják be mindenhol ilyen hiperérzelmes együttérző embereknek, miközben kb az összes halak akit ismerek mindent leszarok féle bunkózó ha úgy tartja kedve?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Én például Halak vagyok és tényleg hiperérzékeny, gondoskodó és együttérző mindenkivel. Ki nem állhatom magamban ezeket a tulajdonságokat. Csak megnehezíti az életemet. Szóval ràm pont hogy igaz, habár én nem követem ennyire a horoszkópot, szerintem nem az határozza meg ki mennyire bunkó. Más halakkal meg még nem találkoztam úgyhogy nem tudom mennyire helytálló a véleményed.
2019. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hangulatemberek, kiszámíthatatlanok. Van olyan halak, aki szinte sosem beszél, legfeljebb mély dolgokról, és van az a fajta, aki össze-vissza locsog, be nem áll a szája, mindent kifecseg, csak ne kelljen érzékeny témát érinteni. Igen, sokszor tesznek magasról a praktikus dolgokra, nem érdekli őket, mikor járnak le a csekkek, az ilyen hétköznapi dolgok nem fontosak számukra.


De nagyon hamar, nagyon könnyen megszeretnek másokat, és akkor mind a két típus megnyugszik és csak elmerül az együtt töltött percekben egy-egy sóhajt közbeszúrva, esetenként azt ecsetelve, hogy mennyire jó együtt és mennyire szeret téged.


Nyilván, ha nem vonzódik hozzád, nem kelted fel az érdeklődését, akkor közömbös marad. Minek pazarolja rád az idejét, amikor elmerenghet az emlékezete által megszépített képeken? :)

2019. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjem is Halak jegyben született. Egyáltalán nem hiperérzények, inkább érzéketlennek mondanám...
2019. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Kétféle Halak van. ( erre utalegyébként azellentétesen úszó hal, illetve egymásnak háttallévő jel is)

Az alap mindig az, hogy rendkivüll jószívűek nagyon érzékenyek , kedvesek, nyiltak, mindenkiről csak a jöt feltételezik, sokszor az “én”-t háttérbe szorítják a “ te” vagy a “ mi” miatt. Ezgyerekkorban nagyon megfigyelhető rajtuk.


Ha jó hatások erik őket , akkor ezek a tulajdonságok egy optimális szintre tudnak jutni, nem lesznek extra erzékenyek , és becsapni sem sem lehet őket igazán.annak ellenére hogy szinte mindenkiben megbíznak. Nagyon jó barátok, gyakran segitőszervezetek tagjai.


Ha rossz hatások , akkor viszont a bizalmuk átfordul , és extra manipulatívak, ál-érzékenyek lesznek, akiknek csak az számit, hogy saját maguk mindent megkapjanak, eszükbe sincs másokon segíteni.

Ezekből lehet az arrogáns, pökhendi Halak, igen.

2019. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kettő nem zárja ki egymást. :D Halak ismerősön nagyon érzékeny, sírós, de tud nagyon bunkó is lenni.
2019. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Na vajon? Csak nem azért, mert a gyakorlatban semmi értelme és alapja nincs emberek százmilliójira egy ostoba skatulyát húzni a születési hónapjuk alapján?
2019. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös, ismersz valahonnan? :D
2019. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én halak csaj vagyok, de az életben annyi bántást kaptam, hogy zákózott és bunkó lettem. Csak azokkal vagyok kedves és cuki akik velem is. Akit nem ismerek, szimplán csak elzárkózom tőle, aki bunkó vagy valaha bunkó volt velem azzal egy bunkó tirpák :D
2019. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!