Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vannak itt szűz csillagjegyű...

Vannak itt szűz csillagjegyű férfiak?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy mennyire vagytok munkamániások. Illetve rendmániások. Meg érzékenyek :D
2019. szept. 3. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem osztálytársam az
2019. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára lesznek még rajtam kívül is.


A munkamánia nem teljesen úgy értendő, ahogy gondolom, hogy gondolod.

Szinte sosem szeretem a készen kapott, könnyen hozzáférhető dolgokat, amikért semmit sem kellett tennem.

Jó dolog építeni valamit, órákig, napokig, hetekig szenvedni vele, mert kihívást nyújt szellemileg és fizikailag is.

Mondhatni élvezem a szenvedést... :P

Maga a folyamat, ahogy valami létrejön, le tud kötni szinte bármeddig, egészen addig amíg van mit csinálni rajta. Amint kész lesz, keresek valami mást, ami még nincs.

A dolgok felépítése, beállítása, felmerülő hibák kijavítása érdekel, míg maga a kész dolog használata, élvezete már nem nagyon.


Rendmániás nem vagyok, csak szeretem a tisztaságot és ha mindennek van egy kialakított helye, ahol mindig megtalálom.


Nagyon érzékeny vagyok a környezeti hatásokra. Nem tudom figyelmen kívül hagyni, ahogy sokan mások igen.

A környezetből érkező hangulat, hatások határozzák meg a pillanatnyi állapotom.

Szóval nagyon törékeny vagyok érzelmileg.


Remélem kielégítő választ adtam.

2019. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mániás, de mint mindenre, amit szeretek, erre is rá tudok kattanni, és végletekig tudnám csinálni, szellemi pihenő nélkül.


Rendmánia ugyanolyan, mint az előttem írónak. Szeretem ha tisztaság van, egyből el van intézve az elintézendő, és minden a helyén van.


Nagyon érzékeny vagyok. Pozitív és negatív irányba is nagyon erős, mély érzelmeim, hangulataim tudnak lenni.

2019. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányként írok, de volt egy szűz fiúm. ISZONYATOSAN rendmániás volt, és érzékeny is, de nem nagyon mutatta ki, inkább próbált mindig “hidegnek” tűnni, hogy ne sérüljön. Munkamániásnak nem mondanám, bár belegondolva tényleg elég sokat foglalkozott minden projektjével, és mindig talált valamit, nem az a semmittevős típus. :D
2019. szept. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!