Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő és skorpió testvérpár...

Vízöntő és skorpió testvérpár jól kijön egymással?

Figyelt kérdés
Lányom vízöntő, kistestvére skorpió csillagjegyű lesz.
2019. szept. 4. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem igazán, mert a két jegy derékszög kapcsolatban áll egymással az évkörben! A kisebbik fog uralkodni a nagyobb testvéren és ez állandó összezördülések forrása lesz, mert a vízöntő nagyon nehezen viseli a szabadsága elvesztését.
2019. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vízöntő vagyok, a húgom skorpió, és imádjuk egymást. Soha nem uralkodott rajtam. És komolyabb összetűzéseink sem voltak.

Sőt, vele akkor is kijöttem, amikor a másik két tesóm valamelyikével épp mosolyszünet volt.

2019. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D-Mano ***** válasza:
83%
Szinasztria.
2019. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok(nő), exem vízöntő volt halálra martuk egymást. Nagyapám szintén az, rengeteget veszekedtem vele is. Ellentétben a 2 legjobb barátnőm is vízöntő velük szinte soha se veszekedtem.
2019. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én skorpió vagyok és a testvérem vízöntő.Abszolút nem jövünk ki egymással.Nem utáljuk egymást,csak rohadtul idegesít ő engem

(Ő a kisebb)

2019. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én vízöntő, húgom skorpió. Imádom őt, szinte nem csak testvérek, hanem legjobb barátnők is vagyunk. 11 éves most, és igen szeret főnökösködni, amit én kifejezetten utálok, igazából bárkitől, de hogy egy fiatalabb mondja meg, mit hogy na az kész. Ilyenkor persze, hogy visszapofázok vele(próbálok kemény lenni, hogy leálljon, de mindig van valami válasza, amin sokszor lehet nevetni🤣)

Vannak időszakok, amikor marjuk egymást, oltogatjuk a másikat, mérgesek vagyunk a másikra, ha negsért én pár napon belül elengedem, de felhozom neki, hogy mit mondott, de ha ő sértődik meg, amikor lenyugodtam akkor heccelem, meg "békét" ajánlok (szórakoztatom, csikizem stb) hiszen a testvérem és imádom.

Bár lehet nem csak azért van így mert én imádom őt(remélhetőleg ő is engem:D), hanem mert az aszcendesem Skorpió, ami hangsúlyt teremt.

De vannak napok amikor egymás nélkül mozdulni se tudunk☺️

2020. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!