Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rakkent hogyan kezeljem az...

Rakkent hogyan kezeljem az erzelmeimet?

Figyelt kérdés

Rak vagyok bika aszcendenssel.... nagyon nagyon nehezen nyilok meg kapcsolatban ( meg amugy is) nehezen fejezem ki az erzelmeimet inkabb nem is beszelek roluk (mert nem tudok) es torodessel es kozos ido toltessel mutatom ki azt hogy fontos nekem a masik...

DE nem tudom ilyenkor mit erdemes nezne a horoszkopban a holdjegyem oroszlan, az 5. Hazamban is oroszlan jegy all es en sokszor ezt nem erzem “gaznak” de akivel egyutt vagyok pedig tobbet igenyelne azt hogy folyamatosan tarsasagban is a kezet fogjam legyen mindig kozos kontakt... En pedig zarkozott is vagyok meg kozben ez az erzes is bennem van tiszta kaosz.....


A VII. Hazam skorpio es a pluto is itt tartozkodik (remelem jol irtam) de engem meg felmergelnek ezek a dolgok hosszabb tavon es egyik vegletrol a masikra billenek mert eddig nem ertettem ezt hogy o mit hianyol mikor tudja hogy nem igazan tudom magam kifejezni es megis “mi ez mar” de most meg teljesen ugy erzem hogy nem szeret elegge es akarva akaratlanul is felbxsznak dolgok es mar egybol masfele jar az eszem!


Aki erti amit irtam vagy sejti mirol beszelhetek szivesen fogadok tole tanacsot vagy hogy mit hova pakoljak az agyamban........


2019. szept. 10. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
igen
2019. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
83%

Kezdheted azzal, hogy elfelejted, hogy a csillagok állása bármilyen módon is hatással van a személyiségedre, vagy bárki máséra... Utána már könnyebb lesz, ha nem akarod se magadat, se másokat beskatulyázni az alapján, hogy mikor születtek.

Szívesen.

2019. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az érzéseket nem kezelni kell, hanem tudatossá kell rájuk válni, hogy képes legyél föléjük emelkedni. Ha egy érzést képes vagy megfigyelni, akkor ismerd fel, hogy te nem az érzés vagy, hisz megfigyeled. Amit képes vagy megfigyelni, az nem te vagy.
2019. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy, ahogy az összes többi állatjegyben született ember! Viselkedésforma, pszichológia, magas szintű EQ, tudatosság. Ez a formula, semmi más. Ember vagy, lelked van, s így az emberi viselkedésformák tudatosn figyelése a kívánt minta elérése érdekében.
2020. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!