Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan hivjam fel magamra egy...

Hogyan hivjam fel magamra egy nyilas ferfi figyelmet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy naluk lehet kezdemenyezni vagy inkabb nezzem levegonek? Probaljak meg szemezni vele? Mosolyogjak ra?

Ő szokott lepeseket tenni? Vagy jeleket kuldeni? Es ha igen altalaban ez miben merul ki? Mi taszitja es mi vonza egy lanyban ?

Tudom a horoszkop hulyeseg es nyilvan ezek a kerdesek egyen fuggok nem horoszkop ugyhogy csak altalanossagban kerdezem akinek van tapasztalata esetleg


2019. szept. 10. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Fess magadra karikákat, add ki magad céltáblának.
2019. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Nincs szívem lepontozni XD

Egy alma a fejeden megteszi,bár ha mellélő...xd

2019. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A nyilas jegyűek általában nagyon kalandozóak, ha tetszenél neki, akkor már régen rád röpült volna, nem szeretnek kihagyni semmilyen alkalmat.
2019. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Osztom az előző véleményét. Mindenkivel kikezdenek, akikkel egy kicsit szimpatizálnak, akár a kosok. Havernak jobb, mint barátnak v. férjnek, az állandó flörtölési mániájuk miatt.
2019. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 orton válasza:
27%
Baromság az egész horoszkóp. Minden férfi ugyanarra gerjed. Szex, intelligencia, humor, igényesség és amit nem kaphat meg.
2019. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát ne azzal, hogy zsidó vagy...
2019. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A #6 válaszát lepontozni szándékozók figyelmébe: a kis kezdőbetűvel leírt "nyilas" szó a náci beállítottságot jelenti. Ha már horoszkóp akkor "Nyilas".
2019. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
legyél előtte kecsesen szökellő gazella
2019. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jav.: "...beállítottságot is..."
2019. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Az en nyilasomnak en vagyok az elso nagy szerelme akihez huseges tud lenni. Mikor megkerdeztem miert pont en aztmondta azert mert kiskocsog es nagyon pimasz vagyok. A kocsogot nem lenezoen ertsd hanem hogy ellenkezek vele huzom a veret. Igazabol szerintem ha tetszesz neki rad fog repulni, de te huzd a veret de ne mondd ki hogy tetszik neked vedd lazan es semmikepp ne lelkizz be elotte. A nyilasok nem birjak az erzelgos embereket(enis nyilas vagyok, tudom)

Ne add magad konnyen de ejtsd zavarba ketertelmu dolgokkal. Haverkent kezeld de a hideg jo ok lehet hogy megfogd a kezet es zsebre tedd. Irhatsz ha szeretnel :)

2019. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!