Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz férfi, Nyilas nő. Mennyir...

Szűz férfi, Nyilas nő. Mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés

Valóban "nem szerencsés" párosítás ez, mint ahogy pár helyen olvasom?


Köszönöm a válaszokat! :)

(A nem témába vágókat egyszerűen ignormálom, maradjunk a témánál, ha kérhetem.)



2019. szept. 11. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Én nő vagyok nyilas. Párom férfi szűz. Elég jól megvagyunk, kiegészítjük egymás. A párom kritikus, ami azt jelenti, ha valami nem tetszik neki,szemedbe meg mondja. Ez először rosszul esett, furcsa volt nekem. Ma már megszoktam, nem rosszindulatból teszi. Gondoskodó,sokat dícsér..de a munkájában borzasztó precíz! Rend szerető, sokat segít nekem. Elnézi a kelekótyaságomat, ha sokat álmodozom, akkor vissza ránt a valóságba. Nem rossz párosítás ez.
2019. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A csillagjegynél egy picit több infóra van szükség ahhoz, hogy megállapítsuk két ember kompatibilitását.

Nekem Szűz a csillagjegyem, de minden egyéb bolygóm víz elemű.

2019. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Mindketten hisznek ebben a zagyvaságban? Akkor jól.


Csak az egyik? Akkor xarul.


Egyik sem hisz? Akkor majd kiderül.

2019. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jöhet még, ha van esetleg tapasztalat. :)
2019. szept. 11. 19:53
 5/12 anonim válasza:
100%
Nálunk én vagyok a szűz nő,a párom meg nyilas. De jól megvagyunk,bár nekem néha sok az érzelem mar már fojtogat néha a ragaszkodása,meg a hebrentysége is elég idegesítő. Lehet amiatt is kezdek besokallni hogy távkapcsolatban vagyunk és elég nehéz így. Bevallom hullámvölgyben vagyok és nem tudom merre tovább,mert jó srác,szeretem,de félek már nem ugy ahogy kéne,mint a kapcsolat elején. De 1 évig és 10 hónapig minden Okés volt köztünk :)
2019. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utolsó, remélem azért rendbe jön minden köztetek! :)
2019. szept. 11. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha összejönnek, akkor a szűz férfi nem sokáig lesz szűz :)

Bocs, ez szar volt, de nem tudtam kihagyni :)

Szerintem sokkal fontosabb a személyiségük. Ha nem mennek egymás idegeire, akkor működhet.

2019. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egész jó párosítás lehet...

Csak annyi kell, hogy mindkét fél el tudja nézni azt amiben a másik egy kicsit "sok"...


Bár még nekem nem volt párom szűz férfi, annyit én is észrevettem ismerősökön, hogy precízek, rend szeretőek, igen kritikusak, nem felületesek, adott témának nagyon után képesek menni, stb. Ezek igazából jó tulajdonságok, inkább példának kell tekinteni, nem menekülni tőlük.

Mi nyilas nők meg? Hát lehet egy komolyabb előítéletesebb alak nem vesz komolyan, de ha adott szűz férfi kedveli a vidámságot, optimista és hát kissé álmodozó nőket, ugyanakkor eljut az agyáig, hogy a vidámság látszata mögött komolyság, még inkább felelősségteljes gondolkodásmód is van, illetve az, hogy egy nyilas nő nem a problémáit és nehézségeit aggatja másra, hanem próbál a legvacakabb állapotában is inkább másokat lelkesíteni, akkor....

Akkor ez egy tuti jó páros lehet....

2019. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szűz leányzó vagyok, 4 hónapig voltam együtt nyilas fiúval Most is nyilas pasi tetszik...


Mi elég jól kijöttünk, viszont nem nagyon tudtam megadni neki a szabadságot amit kell, így megcsalás lett a vége, majd én eltoltam magamtól és ja.

De ha hűséges az illető, semmi para:)

2019. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

nekem csak egy szűz szeretőm volt

az ágyban isteni

amúgy meg egy f......kalap

2019. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!