Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nők nektek milyen a...

Rák nők nektek milyen a személyiségetek, tulajdonságaitok? Illetve milyen párra vágytok, ő milyen külső belső tulajdonságokkal bírjon?

Figyelt kérdés

Bőven írjatok , köszönöm .

Ja és kort is írjatok .

24 F



2019. szept. 14. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

A rák az szeret tolatva járni.

Úgy hogy ha szereted a kutya pózt akkor nyert ügyed van.

2019. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak a napjegy számít, hanem az aszcendens is.


Az enyém skorpió.


Számomra fontos, hogy olyan párral éljek, aki elfogadja az én döntéseimet, akaratomat.

Ne akarjon irányítani és teljesen más irányba vinni. Szabad és független akarok lenni. Azt csinálni, ami akarok. Spontán és felszabadult életet élni.


Erős jellemnek tartom magam. Sokszor vagyok kiszámíthatatlan. Gyakran nem tudni, milyen eredménye lesz bizonyos szituációkban a dolgokban. Kiszámíthatatlan a reagálásom. Előfordul a bosszúállás is, de ezektől függetlenül érzékeny vagyok és sértődékeny. Harcolok a végletekig, sosem adom fel.

Elérem a céljaimat, nem viselem el a kudarcot.


Onmarcangoló és szenvedő típus vagyok. Nem mutatom, de belülről sokat ostorozom magamat. Újra és újra lejátszom azokat, amik fájdalmat okoztak, majd ezekből felépítem magam, összeszedem és újra tomboló hurrikán leszek.


Olyan társra vn szükségem, aki képes ezeket elviselni és ezekkel együtt szeret.


Fontos a szexualitás és, hogy megfelelően legyen ez tartva. Szenvedélyes és erős legyen közöttünk a dolog.

2019. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mondhatnám hogy nem hiszek a horoszkópban (nem szoktam olvasni egyébként), de ennek a két leírásnak a 99%-a illik rám, azért is jegyeztem meg őket (rák vagyok, szűz aszcendenssel):

[link]

[link]


33/N

2019. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ne akarjon irányítani és teljesen más irányba vinni. Szabad és független akarok lenni. Azt csinálni, ami akarok. Spontán és felszabadult életet élni."


Uranusz valameyik tengelyen? Esetleg fenyszoggel a 7. haz urara?



"Sokszor vagyok kiszámíthatatlan. Gyakran nem tudni, milyen eredménye lesz bizonyos szituációkban a dolgokban. Kiszámíthatatlan a reagálásom. "


Ez is Uranusz cucc.

2019. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Önző ,elvárja hogy rajongjanak érte hogy imádják de viszont nem tud rajongani férfiért sőt olyan párkapcsolatot keres akit nem szeret de őt nagyon szeressék mert akkor biztos abban nem fog sérülni .akaratosak mindig az legyen amit akarnak párkapcsolatban ,őnzöek minden téren ..

Gyűlölik a romantikus sorozatokat nyálas filmeket .

Csaladcentrikusak ha kapcsolatban van nem akarja nem tudja megcsalni a párját ,a gyerek mindenben az első

Otthonát folyton rendezgeti szeret otthonában lenni

Barátai nagyon kevés vagy nincs mert tisztán látó át lát mindenen elég egy pillantást venni valakire . Illetve ha nincs valakiből haszna akkor nem is barátkozik időpocsékolásnak veszi .

Ki van éhezve a világra tudomány gasztronómia stb minden téren érdeklődik

Szeret utazni .

Hamar sértődik akar egy apróságon is .

Munkahelyen 6 év munka után egyet gondol kisétál munka időben hogy ez nekem nem jó keresek mást ,nem köszön el senkitől kisétál és már a holnapi napon az új munkahelyén újult erővel dolgozik.

Hisz a misztikus dolgokban .

Mérleg férfi fogadja el ,talán még a bika a többi menekül 😂😂

Aki kizárva a nyilas mert a nyilas nem hűséges nem családcentrikus hanem bohém iranyithatlan és a rák nő ezt gyűlöli

38N

2019. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #5.

Attól hogy magadat v.valamelyik ismerősödet leírod ide, nég nem lesz igaz :)

2019. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Több évtizede tapasztalom barátnőként, munkatársként, kapcsolatban is, hogy nagyon-nagyon önzőek érzelmileg és rengetegszer megjátsszák az érzéseiket. Kapni szeretnek, adni szinte soha, s önző szándékkal család centrikusak is: büszkélkedni mások előtt, majd később jól kihasználni a gyereket. Csak az olyan felszínes gondolkodású férfiaknak javaslom, akik ezt elfogadják. Azért vonzóak amúgy ezek a nők, mert önző módon rengeteg pénzt költenek magukra, ruhára, sminkre, drága kirándulásokra, stb., persze sokszor a férfi pénztárcájából, s mindig tudják, hogy mikor hogyan hazudják az érzelmeiket, amit persze a felszines férfiak el is hisznek.
2019. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A #2-es leírt helyettem mindent,ugyzsintén skorpió az aszcendensem énis ilyen vagyok szóról szóra ;)

Pacsi #2-es ^^

26/L

2019. okt. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az 5# os valaszado sok mindent leirt, amiben latok nemi igazsagot...:))

Kiegeszitenem az en oldalamrol, bika aszcendenssel annyival hogy egyaltalan nem vagyok onzo, ha szeretek valakit barmit megteszek erte, sokan azt mondtak hogy bohoc vagyok en meg kozoltem veluk hogy az en dontesem es kapcsolatom az amit tudok ertekelni nekem mi fer bele. Es ez igy is szokott lenni mindent vagy semmit alapon elek mindig, es mindent is akarok vagy semmit de azt azonnal :)))

Nagyon gondoskodo vagyok es fontos az eletemben a csaladom, a hozzam kozel allo barataim.


Nem folytatok felesleges baratsagokat, haverkodasokat mert nem szeretme es nem is tudom meggondolni mit mondok es ugy ahogy irja masok is kihasznalnak masokat en ezt nem hagyom es ha en ezt meglatom ha valakinek ilyen szandeka van azonnal ott hagyom.



Ha onmagam vagyok, mondjuk egy munkahelyen vagy barhol akkor elmondhato hogy onzo vagyok mert szamomra semleges emberek vesznek korul, akkor magamnak fogom a legjobbat tenni es ez igy van jol, nem erdekel ha az egyik picsog, vagy arcoskodik, csinalja utanam elotte a lehetoseg.


Csak is a tiszta egyszeru igazsagot szeretem, en sem magyarazom tul a dolgokat, es nem szeretem ha valaki szint akar adni a szarnak...


Hiszek a misztikus dolgokban, babonas is vagyok.....


Nem vagyok sertodos tipus, de ha valaki megjegyzest tesz ram akkor kivancsi leszek arra hogy ezt mibol vonta le. Ha nem tudja megindokolni kettonk kozul o lesz a barom :) Ha megindokolja es szamit a velemenye szamomra akkor eskuszom elgondolkozok rajta, de ha nem akkor egyik fulemen be masikon kiii...


Sokat adok a kulsomre az otthonomra az egesz eletvitelemre szeretek folyamaosan fejlodni, szepitgenti dolgokat az eletemben. Imadok vasarolni :)


Nyugodt termeszetu vagyok, de van par dolog amibol egy perc alatt lemegy nalam a redony es akkor kattan az agyamban valami es nyomom amig el nem mulik.... ez A par dolog legfobbkepp az ha valaki, hazudik nekem, lenezo.


Idaig vizontoim, bikaim voltak ezek kozul a bikakkal egyezett a gondolkodasunk, es most egy dupla kossal elek egyutt akivel minden teren megegyezik a hozzaallasunk az ertekrendunk a gondolkodasunk..


A bikakkal nekem tul lassu volt minden, es voltak olyan dolgok amikben ez a lassusag ( az en bika aszcendensemmel egyutt) mar nagyon frusztralo volt es szakitottam.


24/n

2020. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!