Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas horoszkóp bak aszcenden...

Nyilas horoszkóp bak aszcendenssel mi a véleményetek? L

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Hű hú csak ennyi 😂

Egyik bohém csalfa a másik meg akaratos iranyithatlan tűz tűzzel nem sokáig fog lenni

2019. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

?xD


egy szemelyrol van szo teso

azert koszixd

2019. szept. 15. 15:17
 3/9 anonim válasza:

Én is ugyanígy nyilas vagyok bak aszcendessel😂

L

2019. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Nap a 12. hazban. Nincs tisztaban sajat magaval. Kepessegeit nem ismeri/hasznalja. Onazonossag hianya. Hianyzo apa, vagy rossz kapcsolat az apaval.
2019. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég zárkózott és komolyabb típus. Az biztos, hogy nem zabálja más energiáit, ha baja van...

Nehéz kiismerni. Vagyis felületes emberek inkább félreismerik, mint megismerik...

2019. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugati asztrológiában Nyilas vagyok Vizöntő aszcendenssel, egy csomó Bak bolygóval, Indiaiban Nyilas Bak aszcendenssel. Amit a többiek tippeltek, hogy zárkózottabb típus lehetek, az nem igaz. Voltak problémáim abból, hogy túltoltam az extrovertáltságot, elég egyenes, őszinte, nyílt vagyok, szeretek beszélni, társaságban domináns szerepet veszel fel. Eléggé kötelességtudó vagyok, mármint azzal kapcsolatban, amit kötelességnek vélek. És nem hagyományos dolgokat érzek kötelességemnek, mint mondjuk a munkahelyi teljesítést:) Elég nagy fordulatokat tudok produkálni az életemben rövid idő alatt, mások azt hiszik, hogy csapongok és szeszélyes vagyok, viszont én tudom, hogy a saját filozófiámat, szabályaimat, belső hangomat követem és nagyon is van logikája amit csinálok. A Bak részem kicsit rejtve van, de tudom, hogy ott van. Tanulás tekintetében csillapíthatatlan vagyok, ez éltet. Ha nem tanulnék, depressziós lennék.
2019. szept. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Itt a 12. hazas Naprol volt szo. Ha Vizonto az aszcendensed es Nyilas Nap az akkor lesz 12. hazas, ha Uj-Zelandon szulettel az MC szoge miatt.


Szoval 11. hazas lesz az a napocska.... Vizonto aszcendenssel nem olyan rossz az. Nagyon szereted a tarsasagot, kozosseget, forditva annyira nem biztos, hogy igaz. Ugye az Oroszlan energia (Nap), es a Vizonto energia gyakorlati megvalosulasi terulete (11. haz) egymassal szembenall. Ugye a Nap azt mondja, hogy csak en szamitok, en vagyok a kiraly (Oroszlan), a 11. haz meg a kozosseg, ahol mindenki a kozosseg resze es alkotoeleme. Aztan meg a kisse arrogans es "en mindent jobban tudok, mert a Himalaja csucsat is bejartam az igazsagot keresve, neked meg Erdliget is a vilag vege" Nyilasban.... Valszeg "Eszoszto" a beceneved a tarsasagban, a hatad mogott :)


Amugy meg irtad, hogy erzed magadban a Bakot, de nem fersz hozza. Na most kepzeld el, hogy erzed, hogy letezel, de nem fersz hozza a letezesed magjahoz. Na ilyen a 12. hazas Nap :)

2019. szept. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 nem a te hozzászólásodra reagáltam, hanem aki azt írta, hogy zárkózottabb lehetek. De amúgy nincs igazad, mert "Okoskodónak" szoktak hívni :))))
2019. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Nyilas-Bak vagyok és a fentiek igazak rám! Kivéve az extrovertáltságot. A Nyilas-énem jobban dominál.
2019. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!