Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfikkal mik a...

Skorpió férfikkal mik a tapasztalatotok? Mivel lehet felhívni a figyelmét? Ikrek nővel tényleg rossz kapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalaitok?*
2019. szept. 17. 17:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Eleg batortalanok a “nagy hirukhoz” es ehhez a skorpio jegyhez tartozo hypehoz kepest, a komunikacio nem az erosseguk de Nalam pl ez nem is szamit igazan, az izlesuk altalaban nagyon jo kedvelik a szep dolgokaz maguk korul, mellettuk...... Mivel egy skorim volt osszehasonlitasi alapot nem tudok irni de O vele a szex nagyon jo volt, az elso perctol fogva egymasra voltunk kattanva mindent ki lehetett egymassal es egymason probalni:) Nyitott termeszet volt ilyen teren, egyebkent pedig nagyon is zarkozott...... Joszivu, erzekeny de manipulativ es onzo az erzelmi reszen....

en rak vagyok es meguntam egy ido utan hogy o keptelen engem beken hagyni de megnyilni se volt kepes normalisan igy dobva lett es en vettem magamon nagyobb erot ehhez..


Ikrekkel nem tudom milyen lehet a kapcsolatuk!

2019. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%
csöcsökkel
2019. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
A skorpiónak nem kellenek csöcsök, inkább tücsök.
2019. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Tökéletes páros, mindkét jegy unszimpi, egymáshoz valók.
2019. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 peca1000 ***** válasza:
51%

Az első csajom ikrek volt.


Háromszor jártam vele, de fiatalok voltunk, szakítottunk.


Skorpió paliként szeretem, ha egy nő érzéki, és szexi.


Ennyi elég, hogy beindítson. :)

2019. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ágyban nagyon tudják mutatni hogy mennyire értenek a szexhez,de a mindennapokban különcök,rettenet borúlátóak és harapofogóval kell mindent kihúzni belőlük. Mindent irányitanak tehát a céltudatos ,karrierista ( pozitív előjelű) nőket nem nekik " találták ki".

Az Ikrekkel jó páros - bár teszem hozzá ehhez egy kevésbé nyüzsgő Ikrek meg egy kevésbé kapcsolatilag konzervatív ( a nő helye a konyhában) Skorpió pasi kell.

2019. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem alkatilag illenek össze, az ikrek nyitott beszédes, szórakozott, olykor gyerekesen naiv, ez kb. mind ellenéte a skoripónak. Csaladban volt ilyen pár, hamar szét is mentek.
2019. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sök törődéssel és valós, mély érzelmekkel szinte minden sikermlhet.

A skorpió hajlamos bezárkózni, csipkelődni és túlzottan védekezni egy kapcsolatban. Ha ezt te el tudod fogadni és nem bánod a kezdeti bizonytalanságot, akkor egy mélyérzésű, okos és hű társra találsz.

Nem a legjobban összeillő páros a zodiákusban, de megértéssel működhet.

2019. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kommunikacio nem az erősségük.
2019. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!