Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyű, mégsem igaz rá?

Bika jegyű, mégsem igaz rá?

Figyelt kérdés

A Bika csillagjegyről mindenhol azt olvastam, érzéki,szenvedélyes és a szex élete fontos része.

Egy hónapja van egy harmincas Bika férfi párom és eddig összesen négy alkalommal volt testi kontaktusnak nevezhető dolog. Viszont minden alkalommal lelohadt és már nem is tudott erőre kapni. Azt mondja, legyek turelmes,de én Skorpió vagyok és nagyon fontos nekem a szexualitás is egy kapcsolatban. Kedves ember, de unalmas és nem beszédes, ráadásul szex sem jó.

Vajon mire alapozták, hogy a Bika jó szerető, ráadásul a Skorpióval ideális párkapcsolatot írnak. Abszolút nem így látom sajnos..Nincs is kedvem sokszor találkozni vele.


2019. szept. 25. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert a horoszkóp egy f@$zság, mindegyik általános igazságokat ír, ami a legtöbb emberre igaz és a sok birka beveszi. A horoszkóp alapján élni az életünket nagyon számalmas és nevetséges dolog.
2019. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Hozzátenném, hogy a sajátom sem igaz rám csak egy-két dolog de szerintem ugyanígy pár dolog mindenkire egy "leírásból". A pszichológiája annyi hogy elsiklasz afelett ami nem igaz rád, majd belefutsz valamibe ami igaz és bepörögsz hogy uuu ez ismer. Gáz az egész hogy ennyien bele vannak bolondulva ebbe a marhaságba.
2019. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is bika vagyok, de nem vagyok se érzéki, se szenvedélyes. Inkább zárkózott, bekuckulós.
2019. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt így mondd el neki, és szakítsatok. Nem szeretitek egymást, ő nem kíván téged, nem akar ő sem találkozni már veled.
2019. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret engem, látom rajta.Valamilyen szinten én is, de mégsem az, akinek hittem. Nem a nagy Ő. De értékes ember.
2019. szept. 25. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell a "Bika " csillagjegyet összekeverni a falu bikájával. Lehet,hogy aszexuális, nem is ritka ez, és egyre több van. [link]
2019. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire igazak ám ezek. :) Volt egy ismerősöm, aki megkérdezte, hogy mi a horoszkópom, elmondtam neki, hogy bika, bár kifejezetten furcsállottam magát a kérdést. Erre az volt a válasza, hogy "Hát élénkebbnek kéne lenned...". Ő is nagyon elfogult volt a horoszkópokkal kapcsolatban, de nem szabad ezekre alapozni, mert akkor baromi nagyot koppanhat az ember.
2019. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudod miért nem igaz rá a bikák jegyei miközben ő is egy bika? Mert ez nem egy létező dolog. Egyszer valaki unalomból kitalálta hogy hasraütés szerűen leír jellemzőket egy adott jegyre és sokan meg kész tényként veszik. Az hogy valakinek milyen a csillagjegye nem határoz meg semmit. Nyilas vagyok és sok nyilas ismerősünk van de szinte mindenki mérföldekkel különbözik a másiktól. Gondolkozz logikusan
2019. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez csak egy napjegy azert mert te skorpio vagy nem biztos hogy egy melyerzesu zarkozott erzekeny bosszuallo ember leszel mert mondjuk van egy nyilas holdad aki hevesebb ugyanakkor optimistan latja a dolgokat es amilyen hirtelen felindulasbol kiterveled eeted leggonoszabb tervet a vegere mar el is felejted miert haragszol az illetore.


Nekem ket bika palim is volt az egyik rak aszcendenssel es bika holddal, a masik skorpio aszcendenssel es vizonto holddal mindkettovel nagyon nagyon jo volt a szex imadtam veluk es ugy gondolom forditva is igaz volt!


A horoszkop nem egy jegybol all, es nem 100%an erre kell alapozni a neveltetes korulmenyek stb befolyasoljak az ember szemelyiseget!


Nyilvan nem vonzodik hozzad szexualisan. Van ilyen. Azert mert valakinek puncija van meg ket melle meg kozel sem biztos hogy azt valtja ki az emberekbol amit o elkepzelt.



Szerintem ne eroltessetek egymast es bekeben szakitsatok. :)

2019. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
47%
Volt bika barátom, egy csődtömeg volt minden téren (főleg az ágyban) , semmi se volt rá igaz, szóval szerintem is butaság a horoszkópra alapozni bármit is.
2019. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!