Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyről, kapcsolat...

Bika jegyről, kapcsolat szempontjából mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja " járok " egy Bika jegyű férfivel. Első héten okés volt, bár akkor is mindenáron ragaszkodott az elképzeléseihez.

Sajnos azóta megváltozott a véleményem, sótlan, beszélni nem szerető, de végletekig nyomuló, idegesítő alak, rendetlen és piszkos a lakása.


Egyáltalán nem az, akit a horoszkóp lefest, talán csak megjelenésre. Zömök, vaskos férfi, de szexben harmatgyenge.


Mit várhatok, ha eddig én adtam bele többet ?


2019. szept. 30. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Te milyen jegyű vagy? Csak kíváncsi vagyok rá.
2019. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bak vagyok, Skorpió aszcendessel és holdjeggyel.
2019. okt. 1. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Atyám. Bak és Bika nem jó párosítás, nem unjátok egymást? Neked egy értelmesebb ember kell, pl. Rák vagy Szűz. De a Szűz gyakran perfekcionista, kétélű kard, mert vagy nagyon vonz téged, vagy nagyon idegesít.
2019. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értelmesebb helyett érzelmesebbet akartam írni, bocsi. Autokorrekt.
2019. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tobb bikam is volt, egyik sem volt egy tul kommunikativ, az egyik viszont igazi bika volt nagyon lassu mindenre de annal nagyobb onerzettel reagalt mindenre. Szexben nagyon jok voltak, az egyik viszont nagyon aprolekos mindenben a praktikumot keresi es a minoseget az oltozkodest es a kullemet leszarva (kulsejet is egyedul a hajat vagatta meg a szakallat) a masik bikam pedig olyan jo izlessel oltozkodott a kulsejet sem hanyagolva el pedig a ket testalkat eg es fold.

Az egyik 195 centi volt rak aszcendenssel a masik pedig alacsony zomok skorpio aszcendenssel. De egyik sem volt “vekony” alkat. De elhizottak sem.

2019. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A csillagok nem befolyásolják a személyiséged a horoszkópba csak pozitív általánosságok vannak egy égi tes egy meteor vagy egy távoli bolygó fénye nem foglya befojásolni a személyiséged
2019. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én rák vagyok, oroszlán aszcendensel.

Eddig csak a bika nőket vonzottam, de számomra túl érzékenyek és érzelmesek. Beszélni szerettek, csak szóra kellett bírni őket. Viszont szerettek irányítani, elég durván, így hát nem lett hosszú életű a kapcsolat. Viszont volt Bak barátnőm és vele hosszú ideig működött.

Szerintem ez a horoszkópos dolog, nem mérvadó sok tekintetben.

2019. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fruzs33 ***** válasza:

Nem mindenkinek működik bika férfivel.

Nekünk is kb.5 hónap kellett az egymásra hangolódáshoz.

A kommunikáció probléma volt,de már működik.

Szex terén nincs rá panaszom.


Nem sok jót várhatsz,ha te adod a többet.

2019. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!