Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy nem lehet valakinek a szűzre és a halakra is jellemző tulajdonsága? Valamint miért gondolják azt, hogy e két jegy szülöttei nem jönnek jól ki egymással?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallom, közben én halakként jóba vagyok több szűz jegyű emberrel is.


Az első kérdésem például egy olyan emberről szól, aki precíz és logikusan gondolkodik, előre megtervezi a dolgokat, de szeret csak bámulni a semmibe és elmélkedni, több művészeti ágban is jeleskedik, nagyon kreatív. Vagy tévednék és ez nem erre a két jegyre jellemző?


Előre is köszönöm a válaszokat. ❤



2019. okt. 1. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na szűz vagyok halak holddal. Pedáns, precíz szorgalmas analitikus vagyok, tipikus szűz. Aprólékos, el tudok veszni a részletekben. Képes vagyok eltölteni órákat azzal egy Excel tábla kitöltésével, alakításával. Zavarnak az apró tökéletlenségek, kritizáló és elégedetlen vagyok. En magam vagyok a legszigorúbb saját magammal szemben. Imádok tervezni, logikusan rendszerezni. Ez a szűz énem.


Aztán ott a halak holdam, iszonyú érzékeny vagyok mély érzésű. Hullámzó kedélyállapot. Könnyen megsértődök és jellemző rám az álmodozás is. Szeretek művészetekkel foglalkozni, írni rajzolni.


Én kettő az egyben vagyok :)


Ugyanakkor halakkal nem volt még kapcsolatom. Apám halak na azt a fajta halakat viszont nem tudnám elviselni magam mellett párként amilyen ő.


Egyébként a napjegy kevés ahhoz hogy ezt meg tudd mondani.

2019. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Sokan nem értenek semmihez sem.

A szűz halak párosítás a legjobb amit a 12-12ből elképzelni tudok.

2019. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A Halak- Szűz egy nagyon jö páros. Kiegyensúlyozzák gyakran egymást. A Halak szerszórtságát a Szűz érdekes mód tudja tolerálni , a Szűz zárt világát a Halak tökéletesen érti. Szexuálisan, minden hogy oké.
2019. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A halak meglehetősen érzékeny, így könnyen megbántódik a szűz folyamatos kritikáitól. Fontos számára az érzelmi biztonság, ezt viszont nem kaphatja meg egy szűz jegyű pártól.


A szűz gyakorlatias, folyamatosan tevékenykedik, mindig csinálni akar valamit, a halak álmodozása, passzivitása pedig gyakran idegesíti őt.


Ez fordítva is igaz, a halak szeretne néha kicsit önmagával lenni, a szűz viszont gyakran kizökkenti őt ebből az állapotából.


Mindezek ellenére, ha képesek együttműködni, akkor jól kiegészíthetik egymást és harmonikus kapcsolat alakulhat ki közöttük.

2019. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folytatom további hadjáratomat, hogy segítsek az embereknek megérteni, hogy ilyen nincs, hogy Szűz-Halak jól kijönnek egymással, maximum elvontan, az archetípusokat összehasonlítva. Van párkapcsolati asztrológia, ahol a két születési képletet hasonlítják össze, és onnan mondják el, hogy mik a párkapcsolatot segítő és akadályozó tényezők. Két Napjegy összehasonlítása kevés és félrevezető.
2019. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!