Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy hűségtudó és érett gondolk...

Egy hűségtudó és érett gondolkodású Ikrek férfihez mely csillagjegyű nők illenek a legjobban, ha hosszú távú, tartós párkapcsolatot tervezne?

Figyelt kérdés
Ti mely csillagjegyeket ajánljátok a legjobban és miért? Akár véleményből, akár tapasztalatból.

2019. okt. 5. 20:21
 1/8 anonim válasza:
81%
Érett gondolkodással csillagjegy alapján választanál magadnak párt?... :D kérdésedre válaszolva, fogalmam sincs. Tök mindegy, milyen a csillagjegye, az számít, milyen ember.
2019. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Apám ikrek csillagjegyű, anyám mérleg. 16 éves koruk óta együtt vannak. 51 évesek most🙂 anyu jól kiegyensúlyozza apu összetett személyiségét.
2019. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Érett gondolkodásúhoz olyant, aki nem hisz az ilyesmiben.
2019. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom ikrek férfi, én mérleg nő vagyok. Zökkenőmentes, harmonikus kapcsolatunk van 8 éve. Másfél hónap után költöztünk össze, nagyon jól kijövünk, hasonlóan gondolkodunk a világról, ugyanazokat a dolgokat szeretjük. Ha ő lenne rajtam kívül az egyetlen ember ezen a világon, akkor is tökéletesen elég lenne.
2019. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2019. okt. 6. 16:20
 6/8 anonim válasza:
54%
Érett? Na akkor felejtsd el a csillagjegyeket :)
2019. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én megértem. De szíveskedjetek inkább A kérdésre válaszolni. Most a földhözragadt gondolatokat mellőzzük, mert nem gáz, ha valaki hisz ezekben. Annyi csak a kérdésem leegyszerűsítve: milyen csillagjegy illik az ikrekhez, ha hűséges és ragaszkodó típus. És ezt a ,,nem a hűség mintaszobra’’ szlogent pedig most hanyagoljuk.
2019. okt. 19. 15:58
 8/8 Myalice válasza:
Az attól függ, hogy mi az aszcendense.
2021. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!