Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a "baj" az Ikrekkel?

Mi a "baj" az Ikrekkel?

Figyelt kérdés
Sokszor, mikor elmondom az embereknek, hogy Ikrek horoszkópú vagyok, sokatmondóan néznek rám, vagy elkezdenek szörnyülködni. Miért van ez?

2019. okt. 6. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Mert tele van a fejük a napjegyedhez fűződő sztereotípiákkal. Ennyi.


Az ikrek nem rossz jegy, ha dolgozik magán. Te dolgozol?

2019. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
78%

Alapvetően akik hisznek a horoszkóban, minden csillagjegynek tulajdonítanak bizonyos tulajdonságokat. Kvázi az ikrekről a hír járja, hogy kétszínűek és mindig két szélsőség végén vannak, tehát vagy az egyik, vagy a másik végén. Szoktak még hangulatingadozást is ráaggatni az ikrekre.


Egyébként én is ikrek vagyok és jellemző is rám ez egy bizonyos mértékig, de kétszínűnek nem mondanám magam (és úgy tudom hogy mások sem mondanak engem annak. Persze ha mégis, akkor ők a kétszínűek, mert a hátam mögött beszélnek...)

2019. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Értelmes lehetsz, de valószínűleg kettős a természeted.
2019. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
azért néznek rád úgy ahogy, amiért hiszel az ilyenekben...
2019. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amit irtak a kettoseg jellemzo az ikrekre, es szerintem igaz is tapasztaltbol allitom ezt mert tobb ikrek ismerosom kozul mindre van kozos jellemzo tulajdonsag.. es ez a hangulatingadozas, velemenyek ide oda valo ingaztatasa, okosak, nagyon jol tudjak kezelni az anyagiakat, de erzelem mentesek, sokszinuek, rugalmasak, alkalmazkodoak tettre keszek...


En nem igazan kedvelem azokat az ikreket akiket ismerek, ferfi ikrek masok de ez is TAPASZTALAT akineknem inge nem veszi magara, de ok valaminek mind a fuggoi, az egyik a penznekes ezaltala hobotjainak el a masik pedig sajnos kabitoszerfuggo annak ellenere hogymeg o iskepes az ehhez kapcsolodo anyagiakat eloteremteni!

2019. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én ketté választom.

Van olyan ikrek ismerősöm,aki sodródik. Kibírhatatlan. Mindenért nyafog,mindenre van egy kifogása,meg van győződve róla,hogy neki szar az élete változtatni ezen nem tud,de azért megy a sírás állandóan. Mindent túldramatizál,ha rászólsz inkább menekülj,mert megsértődik és lelkileg terrorizál utána. Nem halad semmivel csak ábrándozik egész nap,aztán megállapítja az élet szr neki ugyse sikerül semmi.

Van eg barátnőm,aki ugyanebből indult,de elkezdett dolgozni magán. Tünemény. Sokszínű,tele kérdőjellel,amire keresi a választ. Néha hisztis,se nyakon csípi magát és elkezd nevetni. Nagyon szöszölős,se már van benne lendület és tudja miért szöszöl bizonyos dolgokon 😃

2019. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kettosseg nem az Ikrek Nap miatt van, hanem a keplet szerkezete miatt lehet, foleg akiknek sok az oppozicio es libikoka (seesaw) keplete van.


#6


Ez a Szaturnusz hangja a kepletben. Altalaban akinek rosszul pozicionalt/fenyszogelt a Szaturnusza, vonszolja az eletet. De neki is eljon az a tranzit, ahol le kell szamolnia ezzel az eletstilussal.

2019. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én büszke vagyok arra hogy ikrek nő vagyok!Imádom amikor az emberek próbálnak kiismerni de nem tudnak😊A múltkor azt mondták nekem velem egy napot eltölteni olyan mintha hullámvasúton ülnének 😊
2019. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
#8 a szomorú, az hogy ezt te pozitívumnak vetted, nekem hányingerem szokott lenni a hullámvasúttól, már csak a látványától is. 24/F/Skori
2019. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 na meg jött a negatív dráma király xd


Azért valld csak be magadnak mi is elég szélesen átéljük az érzelmi palettát

(szintén skorpió)

2019. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!