Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik horoszkópok illenek...

Melyik horoszkópok illenek egymáshoz melyik nem?

Figyelt kérdés
Melyik horoszkóp melyiknek az ideális párja vagy legnagyobb ellensége a szerelemben, miért?
2019. okt. 12. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Nincs ilyen dolog. Azok az emberek illenek össze akik jól érzik egymással magukat, tetszenek egymásnak, szeretik egymást stb. Nem az fogja meghatározni hogy az év melyik részében születtek, ez egy hülyeség és nem tudom az emberek honnan veszik ezt.
2019. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Hat nekem negy vizontom volt 90-%ban hasonlitott is a termeszetuk egymasra. Nagyon vonzodunk egymashoz ezzel a jeggyel de egymas agyara mentunk MINDIG. Lehet az oroszlan hold miatt vonzhatom be oket ennyire? En rak vagyok


Bikakat nagyon szeretem es ok is engem de mindig docogosen indulnak a dolgok..


Tuzjegyekkel meg van lendulete a dolognak de en keptelen vagyok a behodolosra meg azt az arroganciat elviselni ey szonelkul:)


Rak

2019. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal akivel egy elemben vagytok, a legjobb. Így pl egy kos-bika is jók lehetnek, vagy egy halak-skorpió.

Én rendszeresen oroszlánokat és ikreket vonzok be(bika vagyok), de a nagy szerelem eddig mindig átfordult utálatba.

Ellenben volt/van rák,bak,mérleg legjobb barátaim és velük karikacsapás minden.

Fontos hogy azonos "hevületű" jegyek legyenek.

2019. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!