Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas csillagjegyű férfiak a...

Nyilas csillagjegyű férfiak a párotoknak mi a csillagjegye, és milyen a kapcsolatotok egymással?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne, hogy a nyilas jegyhez a gyakorlatban melyik csillagjegy illik a legjobban. Tudom, hogy nem csak a horoszkópon és csillagjegyeken múlik egy kapcsolat.....de szerintem sokat jelent például az, hogyha valaki szeret beszélgetni a másikkal, őszinte tud lenni a másikkal személlyel és nem sunyi, alattomos stb.


A neveltetés és az iskolai vágzettség, valamint a lakóhely is szerintem van annyira fontos tényező egy jó párkapcsolat kialakításában, mint a csillagjegy....de most elsősorban a csilagjegy párosítások érdekelnének.


Az értelmes, nem kekeckedő, építő jellegű válaszokat előre is köszönöm!



#csillagjegy #párhoroszkóp #nyilas jegyhez illő csillagjegy #nyilas jegyű emberhez illő társ #nyilas és párja #csillagjegyek horoszkópok
2019. okt. 12. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Skorpió. Tűz és víz, hehe. De 18 éve együtt:)
2019. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es ...és hogy tudjátok egymással megbeszélni a mindennapi dolgaitokat? Egyébként a skorpióban van valami belső hasonlóság a nyilassal. Én a skorpiókkal is jól el tudtam beszélgetni. Csak azt nem bíííírom, mikor forrnak ezerrel és ezt a dühöt a másik emberen vezetik le. Ilyenre is volt már példa az életemben.
2019. okt. 12. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kos vagyok 10 éve együtt (boldogan-kiegyensúlyozott párkapcsolatban) a nyilas férjemmel... mind a kettőnknek rák az aszcendense... Nálam alapból a rákságom a meghatározóbb, férjemnek inkább a nyilassága. Viszont mivel tudom a nyilasságának mennyire fontos a "szabadság" (annak ellenére, hogy nekem meg a család az első) és itt most nem nyílt kapcsolatra célzok, hanem szeret focizni járni, meccsekre járni, koncertekre járni - olyanokra is amit én nem szeretek... tudom, hogy nem tarthatom vissza, nem veszekedhetek emiatt vele, ha esetleg van olyan időszak amikor gyakrabban megy el itthonról, mert ha "bezárnám" akkor vagy a házasságunk menne rá, vagy az ő egészsége..:) Természetesen ő se szól bele. ha nekem nélküle van programom. Véleményem szerint ha valaki tisztában van a másik csillagjegye szerinti alapjellemzéssel és elfogadja azt "szőröstől-bőröstől " - nem akarja megváltoztatni, akkor bármelyik jegy, bármelyikkel boldogan együtt tud élni.
2019. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy meg, úgyis olyannal fog összehozni az élet, akitől vagy így, vagy úgy de tanulnotok kell egymástól :) - teljesen felesleges a csillagjegy szerint nézni "összeillik" - e a két jegy..
2019. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es egyértelmű, hogy olyannal fog összejönni az ember, akivel feladata van az életben. Csak vannak olyan személyek, akiknek semmit sem kell tenniük mégis különösebb erőlködés nélkül megkapják az "igazit". Mások csak erőlködéssel tudnak kialakítani egy boldognak nevezhető párkapcsolatot. Megint mások mindenféle erőlködés ellenére sem tudnak kialakítani megfelelő társas együttélést és még hosszasan lehetne sorolni...Én abban hiszek, hogyha az embernek van egy elképzelése/megérzése a leendő társáról és tesz is érte, hogy megtalálja az igazit, akkor előbb-utóbb össze fog neki jönni ez a dolog. Lehet, hogy nem pont olyan lesz, mint amilyet elképzelt magának, de a fő tulajdonságokban, világlátásban stb. nagy valószínűséggel egyezni fognak. (az egyes csillagjegyek tulajdonságait én legjobban a kollégáimon, családtagjaimon, rokonaimon, volt osztálytársaimon tudtam észrevenni.) Ez a csillagjegyes dolog nem azt jelenti, hogy az x csillagjegyű emberek mindegyike csak ilyen vagy csak olyan ember lehet, hanem azt, hogy pl. a vidámság, mint tulajdonság az egyik jegynél erősebben jelentkezik, a másiknál nem annyira. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2019. okt. 13. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen ,,férjem nyilas és 18 éve házasok vagyunk" szintű kommenteket képest elbújhatok, de hátha számít valamit az én válaszom is :) a barátom nyilas, én halak vagyok és fél év vagyunk együtt. (Tudom, nem sok, de teljesen jól megvagyunk, ha eddig volt is bármilyen nézeteltérés, akkor meg tudtuk beszélni értelmesen)
2019. okt. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Hogy őszinte legyen a horoszkópnak semmi köze nincs ahhoz hogy ki hogy jön ki a másikkal. Nagyon sok minden befolyásolja a dolgot de a horoszkóp az nem.

Ilyeneken múlik hogy mennyire jó a kapcsolatod a pároddal hogy mennyi a közös témátok, mennyire vagytok őszinték és hűségesek, mennyire szeretitek egymást, mennyire tetszetek egymásnak, mennyi új dolgot tudtok vinni a kapcsolatba ami fenntartja az izgalmat és az érdeklődést stb.

Lehet hogy 2 tök ugyan olyan ember jól kijön egymással mert sok bennük a közös és van ezért közös téma és tevékenység. Én a teljes ellenkezője vagyok a barátnőmnek (és mind ketten nyilasok vagyon tehát ez is mutatja hogy nem lehet valakinek leírni a tulajdonságait a horoszkóp alapján) és lassan 3 és fél éve egy nagyon boldog kapcsolatban élünk. Ne a horoszkópban keress válaszokat mert csak hasraesés lesz belőle. Foglalkozz inkább a valós tényekkel mint pl az érzések

2019. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilas nő vagyok és nagyon jó a kapcsolatom Nyilas férfival. Mindketten megtanultuk, hogy meg kell védenünk a kapcsolatunk tiszta érzelmeit a "barátok" és rokonok elől. Nagyon sok más csillagjegy csak pozitiv töltésként használ minket és minimálisan vagy egyáltalán nem viszonoznak, s ha ilyen jó emberek, mint mi, már nincsenek hozzájuk közel, akkor telebeszélik a fejünket hazugságokkal a kapcsolatunkat illetően, tapasztalat. Csak ajánlani tudom, hogy szeressétek egymást őszintén, empatikusan és elfogadóan Nyilas nővel vagy Nyilas férfival :).
2019. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#3


A meccsre jaras, koncert, sport stb. amiatt van, mert Rak ASC miatt a Nyilas Nap az 5. vagy a 6. hazba esik. A leirasod szerint az 5-ben.


Neked meg a Kos Nap az MC allasatol fuggoen vagy a X-ben, vagy a 11-ben. Tehat vagy a munkahelyeden vagy elorekuldve, mint elo pajzs, ha baj van, vagy uj projektbe kell kezdeni, akkor te vagy az, aki belekezd (rasozzak, hogy belekezdjen), vagy az ismeroseiddel vagy igy.


De mivel Rak ASC, a Hold a horoszkop ura, a lenyeg ott van.

2019. okt. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyilas + Halak lelkitárs kapcsolat. A nyilasnak a halak pont egy olyan lélek amire mindig is vágyott, és ez fordítva is igaz. Nagyon kiegészìtik egymást. Ha egyszer összejön ez a két lélek, nem akarnak majd mást csak egymást. Első szerelmem nyilas volt, halakként és ilyen érős, mély szerelmet még sose éreztem senkivel, életem párja lehetett volna, ha az élet és a rossz döntések nem basz ki velem..
2021. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!