Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A szűz jegyű nők képesek...

A szűz jegyű nők képesek szerelemből szeretni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy beleestem egy szűz jegyű lányba, én rák vagyok.

Nagyon hidegnek érzem, közben keresi a társaságomat, érdeklődik.

A szűz nők így fejezik ki azt, ha beleestek valakibe?

27/F



2019. okt. 14. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Semmi köze ennek a horoszkóphoz. Szimplán ilyen a természete vagy csak nem férfiként érdeklődik irántad hanem mint barát/haver
2019. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%

Arra még esetleg nem gondoltál hogy őt magád ismers meg, és ne valami előregyártott skatulyát próbálj ráhúzni?

Természetesen a szűz jegyű nők között is vannak olyanok akik jobban tudnak szeretni és vannak akik kevésbé, ezt ugyanis alapvetően a neveltetés és az egyént ért környezeti hatások befolyásolják, amelyeknek semmi köze a Nap néhány random csillaghoz viszonyított helyzetéhez az illető születésének idejében.

2019. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De a szüzek általában ridegek,nem?
2019. okt. 14. 22:40
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Ez baromság. Azért mert egy szennylap utolsó előtti oldala ezt írja azért még ez nem így van. A horoszkóp semmit nem mutat meg abból hogy egy adott embernek milyen tulajdonságai vannak. Vegyük példának engem és a barátnőmet:

Mindketten nyilasok vagyunk de teljesen egymás ellentétei vagyunk. Én visszahúzódó, nyugis, csöndes, önzetlen ember vagyok aki kerüli a feltűnést, a konfliktust és nem szereti a tömeget. A barátnőm aki ugyan abban a hónapban született csak 9 nappal később pedig hangos, beszédes, közvetlen, szeret bulizni és eljárkálni minden felé, picit önző, szereti a nagy társaságot. Na most láthatod hogy hiába vagyunk mindketten nyilasok, ráadásul 9 nap eltérés van a születésnapjaink között. Szinte semmi közös nincs bennünk. És ez nem csak egy kivételes eset. Van még vagy 4-5 nyilas ismerősöm és ők is teljesen más egyedi személyiséggel rendelkeznek. Remélem ez elég példának hogy rájött hogy a horoszkóp egy átverés és semmi valóság alapja nincsen

2019. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ideje lenne utána nézni, mi is a horoszkóp és az asztrológia valójában!

A válaszadók közel sincsenek tisztába alapvető dolgokkal, így le lehetne állni ezzel a dumával.

Tény, a horoszkópok zöme, mely bizonyos lapokban jelenik meg, összehordott szemét. Ezzel szemben, az asztrológia, kicsit mélyebb és bővebb ennél.

Azt is tudni kéne, hogy maga a lélek, hogyan is halad a fejlődése útján, de ez már túl sok információ lenne.


A szűz jegyű ember nem rideg, hanem amint belép egy szobába, leül valahova, megfigyeli a dolgokat, majd mondd valami okosat. Ettől tűnhet ridegnek. Viszont, a napjegy nem határoz meg még semmit! Kismillió más részlet van, ami kitesz egy személyiséget. Egyrészt, a születési idő, mely során leírható valaki. Másrészt viszont, a neveltetés, és persze a tudatosság szintje. Ezért nem lehet semmit sem kijelenteni a napjegyből, ahogy látod.

Különben is, ha valaki tetszik, menj oda hozzá és közöld vele! Ne horoszkóp és asztrológiára alapozz, mert lehet a két jegy papíron összeillőnek tűnik, de gyakorlatban nem működőképesek. Ezért is hasznos, ha udvarolsz a kiszemeltnek és kitűnik, mégis milyen kapcsolat alakulhat ki köztetek. Hajrá!

2019. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy hogy a szennylap találja ki vagy egy asztrológiának nevezett alaptalan "tudomány". Így is úgyis baromság aminek semmi bizonyítható alapja nincs. nem lehet minden szüzet ugyan olyan emberként leírni és ez így van minden jegyű emberrel. Nem ez határozza meg hogy milyen jellemű az ember. A neveltetés, a környezet, a barátok, az élet során történt események és azok hatásai, stb. Ilyen dolgok határozzák meg hogy egy ember milyen jellemű. Persze vannak veleszületett tulajdonságok is de az egyetlen dolog amit meg lehet mondani hogy mondjuk Pistike miért ilyen meg olyan az az örökletes dolog amit szülőktől, nagyszülőktől örökölt.
2019. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%

Barátnőm szűz jegyű. Abszolut nem azt tapasztaltam, hogy rideg lenne. :))) Ilyen őszintén, és forrón senki nem szeretett még. :D


Szerintem az egyik legjobb jegy - már bocsi kedves mindenki más. Nem csak párkapcsolat szempontjából. Legjobb barátaim között többen is szűz jegyűek, kifejezetten nyílt, jó fej emberek. :D

2019. okt. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Ridegnek tűnnek / tűnhetnek, de ugyanúgy érzelmes lények, mint a többi 11 jegyű emberke.
2019. okt. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Volt egy Szűz ismerősöm, nem volt rideg, inkább határozott, munkára odafigyelő, de érzékeny, szeretetre vágyónak ismertem meg. Tehát az jó jel, hogy keresi a társaságodat, de ne erőltesd nagyon, hagyd, hogy menjenek a dolgok magától. Amúgy én is Rák vagyok, akik a legérzékenyebb jegyűek.
2019. okt. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

"De a szüzek általában ridegek,nem?"


Nem (feltétlen). Vagy akkor pl. ugyanilyen ridegnek mondhatnánk a bakokat is.


Viszont az tény, hogy nem olyan nagyon érzelgősek mint a rákok. Föld jegy, szóval sokkal inkább két lábbal a földön álló, tényektől kevésbé elrugaszkodó. Meg nehezen megnyíló, de mindez nem baj, szerintem.


Lehet, hogy az általad túl ridegnek vélt Szűz jegyű hölgy téged, Rákot meg túl érzelgősnek tart :-)Üdv: egy másik rák.

2019. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!