Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés

A vizes jegyek közül (Rák, Skorpió, Halak) melyik illik legjobban a Bikához?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rák, skorpió, halak, bika

2019. okt. 18. 20:55  Privát üzenet  

A válaszok

Én halak vagyok, öcsém rák, nagynénim skorpió, szüleim bikák. Hát... Nagynénim nagyon nincs jóba apuékkal, csak látszólag. Én próbálkozom, öcsém is. Szeretetben élünk, öcsémmel sokszor vitatkoznak, hogy miért hozott haza rossz jegyet, nálam meg nem érzik át azt amit én is érzek, szval... Öcsém ha rászánja magát hogy tanul akkor megkér hogy segítsek, én meg lelkizek másnak. Egyébként imádom őket, jobb szülőket nem kívánhatnék, de tényleg, jól el lehet velük beszélgetni. (Kivéve ha a jövőmről és az érzéseimről van szó.)

Mindig jót akarnak nekünk, a mi érdekeinket nézik, így szeretjük őket ahogy vannak

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2019. okt. 18. 22:59 Privát üzenet
Tapasztalat alapján a Bika + Rák tuti kombó, a Halak néha túl intellektuális a Bikának, a Skorpió meg 50-50, hogy összejön-e a Bikával, de ha sikerül az elején, utána csodás a dolog.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2019. okt. 18. 23:02 Privát üzenet
Bikaként afentiek közül a rákokkal jövök ki legjobban. A skorikkal barátok lehetünk, párkapcsolatnál nem vonzanak. A halaktól meg szó szerint irritál.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2019. okt. 19. 09:09 Privát üzenet
Bika nőként a Rákkal jövök ki a legjobban, párkapcsolatban és barátságban is. Viszont a skorpió is vonz, volt már vele párkapcsolatom, az is nagyon jól tudott működni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2019. okt. 19. 15:52 Privát üzenet

Nekem volt ket bika palim is rakkent imadtam oket de kulso okokbol egyik sem tartott 1 evnel tovabb.

Legjobb barinom is bika.. nekem bika az aszcendensem....:)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2019. okt. 20. 16:16 Privát üzenet
Férjem bika, mindkét szülőm skorpió. Kisebb surlódásokat leszámítva jól kijönnek egymással. Van olyan skorpió ismerősünk, akivel nem. Halak közül egy sem szimpatikus neki eddig. Rákok többségével elvan. Tehát férjemnek a rák a kedvence, legkevésbé pedig a halak a vizes jegyek közül. Nem vizesből leginkább mérleg, szűz, bak, másik bika.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2019. okt. 25. 20:49 Privát üzenet

Rák férfi vagyok, 1x volt bika csajom, molett volt, de csodaszép arca volt, mikor még ismertem, valamin össze veszhettünk, már nem tudom, 2x jöttünk egyébként össze...

Fuh de finoman csókolt.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2019. okt. 29. 20:31 Privát üzenet
jdfGabrella nevű felhasználó válasza:

Ez nem ettől fug.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2019. nov. 10. 11:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A halakhoz melyik csillagjegy illik a legjobban?
Milyen csillagjegyű férfi illik legjobban az oroszlán nőhöz?
Egy Rák csillagjegyű fiú, milyen csillagjegyű lánnyal illik össze a legjobban az alábbiak közül?
Skorpió férfi melyik csillagjegyű nőhöz illik a legjobban?
Ikrek csillagjegyu oroszlan aszcedensu lányhoz milyen csillagjegyu partner illik a legjobban?
Milyen férfi illik a horoszkóp szerint egy skorpió nőhöz legjobban?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!