Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vizes jegyek közül (Rák,...

A vizes jegyek közül (Rák, Skorpió, Halak) melyik illik legjobban a Bikához?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én halak vagyok, öcsém rák, nagynénim skorpió, szüleim bikák. Hát... Nagynénim nagyon nincs jóba apuékkal, csak látszólag. Én próbálkozom, öcsém is. Szeretetben élünk, öcsémmel sokszor vitatkoznak, hogy miért hozott haza rossz jegyet, nálam meg nem érzik át azt amit én is érzek, szval... Öcsém ha rászánja magát hogy tanul akkor megkér hogy segítsek, én meg lelkizek másnak. Egyébként imádom őket, jobb szülőket nem kívánhatnék, de tényleg, jól el lehet velük beszélgetni. (Kivéve ha a jövőmről és az érzéseimről van szó.)

Mindig jót akarnak nekünk, a mi érdekeinket nézik, így szeretjük őket ahogy vannak

2019. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján a Bika + Rák tuti kombó, a Halak néha túl intellektuális a Bikának, a Skorpió meg 50-50, hogy összejön-e a Bikával, de ha sikerül az elején, utána csodás a dolog.
2019. okt. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bikaként afentiek közül a rákokkal jövök ki legjobban. A skorikkal barátok lehetünk, párkapcsolatnál nem vonzanak. A halaktól meg szó szerint irritál.
2019. okt. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bika nőként a Rákkal jövök ki a legjobban, párkapcsolatban és barátságban is. Viszont a skorpió is vonz, volt már vele párkapcsolatom, az is nagyon jól tudott működni.
2019. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ket bika palim is rakkent imadtam oket de kulso okokbol egyik sem tartott 1 evnel tovabb.

Legjobb barinom is bika.. nekem bika az aszcendensem....:)

2019. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férjem bika, mindkét szülőm skorpió. Kisebb surlódásokat leszámítva jól kijönnek egymással. Van olyan skorpió ismerősünk, akivel nem. Halak közül egy sem szimpatikus neki eddig. Rákok többségével elvan. Tehát férjemnek a rák a kedvence, legkevésbé pedig a halak a vizes jegyek közül. Nem vizesből leginkább mérleg, szűz, bak, másik bika.
2019. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Rák férfi vagyok, 1x volt bika csajom, molett volt, de csodaszép arca volt, mikor még ismertem, valamin össze veszhettünk, már nem tudom, 2x jöttünk egyébként össze...

Fuh de finoman csókolt.

2019. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jdfGabrella ***** válasza:
Ez nem ettől fug.
2019. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!