Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen jellemzői vannak kos...

Milyen jellemzői vannak kos csillagjegyű gyermekednek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Április elejére várom a kisfiam szóval kos csillagjegyű lesz valószínűleg. Ismerek néhány kos gyermeket, és mindegyikük nagyon hasonló.

Kíváncsi vagyok hogy a ti gyermeketek is hasonló-e.

Előre is köszönöm a válaszokat


2019. okt. 19. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Makacs, ha valami nem úgy van ahogy eltervezte akkor azonnal visítva a földhöz veri magát. Sokszor nem gondolkodik mielőtt valamit csinál aztán jön a sírás ha elesett stb. Nem igazán lehet neki elmagyarázni semmit mert nem érdekli, ha ő kitalált valamit akkor mondhatok neki bármit. Nem annyira kommunikatív, később beszélt és nem feltétlenül igényli a társaságot. A játékokból többnyire az kell amivel más játszik de elvan egy játékkal huzamosabb ideig ameddig fejtegeti.

Az ikrek gyerekem teljesen más, sokkal megfontoltabb és bármit meg tudok neki magyarázni mert nagyon fogékony a kommunikációra, kevésbé hisztis. A fejlődése minden szempontból szélsebes volt, már 7 hónaposan vagy 5 szót mondott és azóta be sem áll a szája illetve mindenkivel barátkozik. Mindenre nyitott, viszont minden csak 10 percig érdekli aztán újdonság után néz. Nehéz vele lépést tartani de könnyebben kezelhető mint a testvére.

Mindkettő imádnivaló hiába teljesen mások. :) Nem garancia, hogy a te babád is ilyen lesz mert a napjegy mögött egy hosszú sor van, aszcendens stb ami sokkal nagyobb hatással lesz főleg majd ahogy nő.

2019. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%

Szia én kos jegyű vagyok ha ez számit hogy magamrol irok :)

Kiskoromban sose hisztiztem hogyha nem kaptam meg valamit ugyhogy nem hiszem hogy ez alapjan lehetne altalonositani.Sot anyukam meselte mikor kiskoromba vitt vasarolni csendben ultem a bevasarlo kocsiban vagy epp mentem mellette meg csak azt se kertem hogy vegyen meg valamit.A visszahuzodobb resze az mar inkabb igaz ram.A makacsságot is elismerem. Ha valamirol eltervezem hogy kell kivitelezni hiaba mondd mindenki mast en ugy fogom megcsinálni ahogy en jonak latom.

2019. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%

könnyedén szerez barátokat,ragaszkodnak hozzá,fontos számára a barátság,hűséges,támogató

rossz tulajdonsága:könnyen megsértődik


én is kos vagyok és rám ezek nagyából igazak

2019. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is Kos vagyok, Skorpió holdal. Az aszcendensem nem tudom.

Gyerekként az oviban és az általános iskolában alsó tagozatban könnyen barátkoztam, azonban felsőben valahogy megváltoztam. Magambafordulóbb lettem és a szerelemben, szexualitásban kicsit lemaradtam a többiektől. A velem egykorúakat már érdekelte a kapcsolat az ellenkező nemmel, én azonban úgy éreztem, hogy még nem állok készen erre, nekem erre még nincs szükségem. Aztán mikor a korombeliek bulizni jártak meg barátkozni, ismerkedni, párkapcsolatot keresni, akkor én még ott tartottam, hogy otthon sorozatokat néztem és csak pár évvel később éreztem én is igényt erre. Igaz nem sokkal "maradtam le" a kortársaimtól csak 2-3 évvel. Nem vagyok valami beszédes, néha nehezen tudom szavakba önteni a gondolataimat, érzéseimet. Könnyen fel lehet idegesíteni, de nem török-zúzok azonnal, mint ahogy a horoszkópok írják a Kosról. Valóban tudok tombolni, de ahhoz az kell, hogy valaki rendszeresen húzza az agyam valamivel. Tehát nem arról van szó, hogy egyszer-kétszer elvetik a sulykot és máris robbanok, hanem akár évekig is tűrök és akkor egyszer robbanok, de nagyot. Van amikor egyáltalán nem igénylem a társaságot és tök jól megvagyok egyedül is, lefoglalom magam, de máskor nagyon is vágyakozok társaságba, emberek közé. Párkapcsolat szempontjából maga a kapcsolat nem annyira fontos, inkább az intimitás, a szex. Azon keresztül tudom leginkább kimutatni a vonzalmamat a másik iránt. Nem vagyok túl sokat emberek között és nem mindig vagyok túl barátságos sem, mégis ahol megjelenek azonnal odafigyelnek rám. Ha van olyan ember a társaságban, akivel eltudom engedni magam, akkor nagyon harsányan tudok viselkedni, sőt talán túlzásba is esek néha. Ha nincs ilyen ember, akkor ha éppen barátkozós kedvemben vagyok, akkor mosolygok, beszélgetek pár szót. Ha nem vagyok barátkozós kedvemben vagy nem érdekel a téma, akkor nézek magam elé és tök máshol vagyok fejben. Néha önző vagyok. Nem mindig figyelek oda másokra, de azt szeretem, amikor engem meghallgatnak és együttéreznek velem. Én is együttérző tudok lenni, néha nagyon is, érdekelnek is mások problémái csak nem mindig van türelmem végighallgatni. Nagyon makacs vagyok, amit a fejembe veszek azt igyekszem is megvalósítani még ha sok időbe is telik. Addig nem hagy nyugodni a gondolat, amíg meg nem teszem ami megfordult a fejemben. Nem szeretem mikor ugráltatnak. Most csináld ezt, csináld azt, hozd ide ezt, hozd ide azt. Azt szeretem csinálni, amit én szeretnék és amihez nekem van kedvem. Így nehéz rávenni olyan dolgokra, amiket nem szeretek csinálni pl. házimunka, túrázás stb. Sokszor nyersen tudom megfogalmazni a gondolataimat és az érzéseimet, talán ez miatt érzéketlennek tűnhetnek vagy olyannak, aki nem foglalkozik a másik érzéseivel pedig ez nem így van. Igenis figyelek mások igényeire, eszemben sincs megbántani másokat és mély érzéseim vannak csakhát nem tudom megfelelően szavakba önteni amit szeretnék. Nem mindig válogatom meg a szavaimat, hanem ami éppen az eszembe jön azt mondom. Szeretek a magam ura lenni és nem szeretem, ha bárki beleszól abba, hogy mit csinálok. Amit nehezen viselek, ha kényszeríteni akarnak arra, hogy olyat tegyek, amit nem akarok, akaratoskodnak velem.

Hát így hirtelen ennyit tudtam összeszedni magamról.

2019. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali én (is) kos vagyok,

kos holddal, skorpió ascendenssel, a nap oroszlán dekanátusban van.

Gyerekként, rettentően nyitott voltam, a buszon simán leszólítottam vadidegeneket és azt az időt kapcsolat építéssel töltöttem. Fontos volt az igazság és a becsületesség, a gyengébbek segítése... emiatt sokat verekedtem. Az öcsém azt monda ő úgy emlékszik rám abból az időből, mint védelmező, támogató személy (igazán jól esett).

Később én is befelé fordultam, bár engem már korábban érdekelni kezdett a másik nem. Elkezdem a "belsővel" foglalkozni, vagy csak csalódtam azokban akikben megbíztam, sűrű év volt... Azóta a vallások, nézetek és a viselkedések közti párhuzam érdekel (külön-külön és egyben az egész).

Nincs fél éve, hogy újra nekiálltam nyitni a világ felé és meglepett, hogy nem olyan nehéz.

2019. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a párom kos.

Hiperaktív, törtető, makacs, önfejű, hirtelen haragú, indulatos, védelmező, intelligens, céltudatos, igazi nyughatatlan energiabomba, humoros, vagány, bevállalós stb.


És az osztálytársam is ilyen, szintén kos(csak ő lány)

2019. nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!