Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkopombol adodoan ismerne...

Horoszkopombol adodoan ismernek felre?

Figyelt kérdés

A kerdest ugy ertem hogy tobb komolyabb kapcsolatom alatt folyamatosan feltekenyek voltak (betegesen) az exeim illetve a jelenlegi kapcsolatomban is ez jelen van.


Folyamatosan azokat a jelzoket kapom szerintem indokolatlanul hogy en huncut vagyok vagy “”””szornyu”””” no szemely vagyok!

Azert gondolom indokolatlannak mert ha egy hetvegen a baratnommel elmentem egyet vacsizni kora este, amirol tudott is a fickom, mire hazaertem mar azzal vart hogy hapsizni voltam, vagy ha csak ugy elmentem valahova kocsikazni vagy epp egy kilo gyumolcsert elugrottam volna mar elkezdtek mondani a maguket.........


En teljes egyszeruseggel elem az eletem, a komoly kapcsolataimban mind ismertek az eloeletem vagyis igazabol semmit de pont ez “ jo” benne mert soha nem toltam tul semmit eltem az eletem boldogan, es soha nem “ tudodott ki “ semmi! Mert nem is volt semmi vilag rengeto dolog ami miatt kapcsolatban ketsegbe vonhatnanak...


Megis folyamatosan rovid porazon akarnak tartani a komoly kapcsolataimban es kapom a feltekenysegi jeleneteket!


Mindenki ezt mondja magarol de en tenyleg nem egy atlagos gondolkodassal vagyok vannak nezeteim es nem tartom magam egy idiota nonek eppen ezert voltak vagy vannak/van velem egyutt ferfiak/ a Parom mert ket mondatnal tobbet is osszetudok hozni tartalommal megtoltve....

plussz tapasztaltam isnem keveset emberektol....


Lehet zavaros ahogy leirtam de remelem lesz aki erti mirol beszelek...!:)

Az asztrologiat azert kotom ide mert nagyon erdekel a tema, es mivel ez a dolog az eletemben mar tobbszor ismetlodik kivancsi lennek hogy van e barmi koze ehhez ami miatt igy felreismerhetnek vagy bizalmatlanok velem. ( pl ha ikrek lennek a sok fecseges lenne “gyanus” vagy ha merleg a rengeteg “jo ismeros” lenne erdekes a nepszeruseg miatt...? Ertitek.......:) ez jgy lebutitva....:)


Egyebkent rak vagyok bika aszcendenssel es oroszlan holddal oroszlan merkurral... venusz ikrek mars ikrek szaturnusz kos pluto skorpio

5. Haz oroszlan 7. Skorpio

Mc bak lilith oroszlan


Ha valaki reszletesen kielemzi szivesen kuldok grafikont, vagy ha kepzett asztrologus egyeztetes utan igenyt tartanek hivatalos elemzesre is szemelyesen....!:)


2019. okt. 21. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én horoszkópképlet nélkül megírom, hogy rettenet vágysz a figyelemre, amit a valódi életben ( talán) nem kapsz meg.
2019. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mibol gondolod ezt?
2019. okt. 21. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne ítélj senki horoszkópja alapján - és ne kezdj kapcsolatot, aki ezt teszi!

.

Kevés az infód!

A sok, egymásnak sokszor ellentmondó horoszkópok közül melyike ismered el igaznak?

2019. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En bika-oroszlant erzem magamenak!

Egy asztropszichologusnal mar jartamaki hobbi szinten foglalkozott vele o is ezt a ket jegyet emelte ki a kepletembol illetve a szaturnusz kos-hold,merkur oroszlant!


A jelenlegi kapcsolatomban is megkapom ezt hogy mi nem tudunk konfliktust kezelni mert nindketten azt erezzuk a masiktol hogy folenyeskedunk meg amit a masik mond hulyeseg! ( O dupla kos, bika merkurral es venusszal, marssal!) egok es onerzet az egekben mindkettonknel az tuti amjt eszrevettem!:)

De korabban is ha problemank volt az exeimmel volt akivel csak egymast tuluvoltve tudtuk “”megbeszelni”” a problemankat! De itt is a komunikacioban volt gond es szeretnek erre rajonni hogy az evek alatt rajottem hogy felesleges az ordibalas es a hangos szo emrt nem er el vele semmit az ember!

De megis most is (en szerintem) normalisan beszelnek a masikkal normalis hangnemben normalis szavakat hasznalva megis azt erzi ki a szavaim kozul hogy en erofitogtatast hajtok vegre mikozben en az adott jelyzetben teljesen mas megnyilvanulast ereznek erofitogtatasnak mint amit En csinalok......

Sokat olvasok ezo temaban es ezert is jutott eszembe ez, hogy az oroszlan merkur miatt lehet ez a “gat” a beszedemben?

2019. okt. 21. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Felig meddig olvastam vegig. Sok szabadsagot igenyelsz a parkapcsolataidban. Uranuszt kell figyelni. Esetleg a 7. hazban csucsul. Venusz-Uranusz diszharmonikus fenyszogben.


Kicsit kapcsolatfuggo is vagy, Pluto a 7-ben?


"Gat" van a beszededben, azt mondtad. Merkur-Szaturnusz fenyszoge hogy all? Szaturnusz a 3. hazban?

2019. okt. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szio ezt sajnos nem tudom hogy kell nezni de privatban szivesen elkuldenem az asztrologia diagrammomat! Illetve ha reszeltes elemzest is vallalsz kernek is toled elerhetoseget..!:)


Az uranusz egyebkent vizonto jegyeben all...!

Es ha jol ertelmezem igen, a 7. Hazban skorpio ahol a pluto all...?!


Nem tudom a kapcolatfuggosemet nem vettem meg ezsre magamon jogy az lennek, vagy ha igen ez miben nyilvanul meg?

2019. okt. 22. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol Pluto all, azon az eletteruleten elegge megszallott vagy, mindent vagy semmit felfogasod van. Pluto Skorpio 7. haz.... Elegge onpusztito, rosszarcu palijaid vannak.
2019. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!