Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik attól érzik magukat valakinek, mert Skorpió a csillagjegyük?

Figyelt kérdés

Tudjátok a Skorpió jegy talán a legnépszerűbb. Írják róla, hogy milyen veszélyes, mindenkin átlát, bosszúálló, sosem veszít és hasonlók.

Mit gondoltok azokról, akik ebbe a jegybe születtek és ettől érzik magukat valakinek? (én találkoztam ilyenekkel)

Ui:Hezitáltam ez és az Ezotéria kategória között, de ez inkább emberi tulajdonságokról szól.



2019. okt. 29. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is rossz kategória.
2019. okt. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Miss Endzsi ***** válasza:
90%
Azt, hogy teljesen mindegy melyikben vagy, mindig lesz egy Sub Zero az életedben.
2019. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Azt, hogy messze kerüljenek el az ilyen ezoterikus hülyeségekben hívők.
2019. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Hogy igazuk van. A legjobb/ legrosszabb jegy egyszerre. Szinte mindegyiküknek van egy brutálisan szexi kisugárzása,akkor is,ha csak az ascendensük Skori.

A legmélyebb érzelmeket ki tudják hozni a másikból, lelkileg erősek,céltudatosak,szeretnek írányítani s ha valaki behódol nekik,nem arrébbrúgják, hanem erősítik.

2019. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ha nem derült volna ki, imádom őket :-)/ nem mindet,de a legtöbb intelligens, érzékeny,néha túl nyers/
2019. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
De csak addig büszkék erre (ha igaz a megállapításod) amíg megtudják Júdás is Skorpió jegyű volt.
2019. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán nem a legnépszerűbb jegy, mivel nagyon ellenszenves emberek a többségük, szeretnek szemétkedni...

És egyáltalán nem attól érzik magukat valakinek, mert skorpiók.

2019. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Messzire kerülöm őket! Elég negatív jegy. Vannak jó tulajdonságai is, elég sok, de inkább nagatív.
2019. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Miért lenne a legnépszerűbb jegy? Minden jegynek van jó és rossz oldala is. A skorik nagyon karizmatikusak az biztos. Találkoztam már nagyon szimpi és nagyon ellenszenves skorpióval.
2019. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 peca1000 ***** válasza:
53%

Azt, hogy igazuk van!


Én is az vagyok. :)

2019. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!