Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp

A kérdés
hosszúhajú nevű felhasználó kérdése:

Van köztetek asztrológus? Lehetséges horoszkópot nem előre, hanem visszafele készíteni?

úgy értem, tegyük fel most 1988-at írunk. és én elmegyek hozzátok és azt mondom, a jövő évre szeretnék egy horoszkópot. erre ti csináltok egy direkciószámítást, jó pár tranzitot és megmondjátok mi "lesz" 1989-ben én meg visszaellenőrizném. ez azért lenne érdekes számomra, mert megtudhatnám belőle, hogy mennyire eleve elrendelt dolog az asztrológia, és mennyi a szabad akarat és isten beavatkozás. vélemény?

Keress kérdéseket hasonló témákban: eleve elrendelés, asztrológiai képlet, determinál, asztrológus

okt. 31. 23:45  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem nagy butaság visszafelé készíteni, mert utólag már könnyű okoskodni. Egyébként hiszek az asztrológiában tehát nem erről van szó.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 1. 11:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol érdemes Budapesten asztrológiát vagy védikus asztrológiát tanulni, a kezdőtől az okleveles asztrológus szintig?
Miért nem akar egy csomó asztrológus állást foglalni amellett, hogy szerinte a nyugati vagy a védikus az igazságot tükröző rendszer?
Mikor nem készít horoszkópot asztrológus?
Van itt olyan asztrológus aki készítene nekem egy személyreszabot horoszkopot?
Van itt ráérő asztrológus aki szívesen elemezne gyakorlásként személyes horoszkópot?
Egy komoly, elismert ezoterikus vagy asztrológus kb. mennyiért csinál meg egy horoszkópot vagy sorselemzést?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Asztrológia, horoszkóp rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!