Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológus szeretnék lenni,...

Asztrológus szeretnék lenni, milyen egyetemet, főiskolát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hol tanulhatok asztrológiát, amivel diplomát, oklevelet szerezhetek, és dolgozhatok is asztrológusként?

2019. nov. 2. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Időben vissza kellene menni 300-1000 évet, akkor még tanították hivatalosan, azóta sajnos csak magánúton lehet elsajátítani magán oktatóktól.
2019. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg Polgár Andit
2019. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nincs ilyen szak. (ez egy áltudomány).
2019. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

havi 20000ért én megtanítalak

írj priviben és megmondom hova küld a pénct

2019. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Tudom ajánlani, hogy a Természettudományi Kart messzire elkerüld.
2019. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
asztrológia meg az egyetem/főiskola? Ott magas szintű dolgokat tanítanak. Az asztrológia meg egy áltudomány amihez semmi tudás nem szükságes csak hogy az ember naiv legyen és elhigyen minden ostobaságot amit a neten olvas
2019. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
43%
Nézz egy két adást délelőtt az astro showból.. Két napot néztem és profi vagyok.. 🤣 Perfectűl megy a sok halandzsa. És ingyen volt..
2019. dec. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Az asztrológiához csak a megfelelő marketinges képességek kellenek, de diploma az nem. Ha van egy kis sütnivalód, akkor simán csinálhatsz te is egy weblapot/újságot/bármely egyéb platformot és már öntheted is a megtévesztést az embereknek.

Ha esetleg véletlen te asztronómiára (csillagászat) gondoltál, akkor az ELTE Fizikát javaslom. Már BSc. alatt fel kell keresni ebben a témában kutató tanárokat és megkérni őket, hogy csatlakozhass a tudományos munkához. Így lesz belőle szakdolgozat, diplomamunka és majd disszertáció is.

2019. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HutOfBabaYaga ***** válasza:
100%

Ilyen "hivatalos" munkakör szerintem nincsen, de ha jó leszel, akkor idővel lehet majd ügyfélköröd.

Ha beütöd a GOOGLE-a, hogy "asztrológiai képzés", akkor kiad elég sokmindent, el tudsz indulni.

2019. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kérdező!

Bár több, mint egy éves a kérdésed, de hátha még megnézed a választ.


Nem tudom hol lehet ilyesmit tanulni, de Debrecenben van egy Artemisz önismereti műhely nevű hely. Ott foglalkoznak többek között asztrológiával is. Szerintem ha felhívod őket vagy elmész hozzájuk, akkor ők tudnak segíteni neked.


Sok szerencsét! :)

2021. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!