Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Most akkor baromság a horoszkó...

Most akkor baromság a horoszkóp vagy nem? Ti is tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Mármint elkezdtem múltkor olvasni a saját horoszkópom, aszcendensem, és olyannak írt le amilyen vagyok. Na még erre nem is adtam, de aztán olvastam ilyen napi ..stb leírásokat, és tényleg azok voltak leírva szóról szóra amik velem történtek. Szóval most így ez kicsit megváltoztatta a hozzáállásom gondolom csak egy kis időre, de akkor is meglepett. Ti is tapasztaltátok már ezt?

2019. nov. 4. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ezek a szövegek direkt úgy vannak megírva, hogy aki egy kicsit is hinni akar ebben az egészben, az úgy fogja érezni jó eséllyel, hogy részben vagy teljesen illeszkedik rá a leírás.
2019. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj, most megnéztem direkt és azt írja, hogy a héten a párkapcsolati problémáim fogják lekötni a figyelmemet, én és a párom is makacs természetűek vagyunk. Kérlek szépen, én egy éve olyan szingli vagyok, mint az állat. :D Ezeket általánosságban írják, direkt úgy, hogy az emberek zömére igaz legyen. (Ugye azért sokan élnek párkapcsolatban, de néha odabiggyesztik a "Ha ön még keresi az igazit..." szöveget, akkor le van fedve az emberek nagy része.)

Én mindig utólag olvasgatom, de azt is csak akkor, ha marhára unatkozok, és röhögni akarok. Nekem baromság, de valakinek bejön és nem.

2019. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan, ez egy olyan szöveg, ami direkt úgy van leírva, hogy ha egy kicsit is hiszel benne, akkor azt hiszed, hogy teljesen illik rád, itt az egyik leghíresebb kísérlet: [link]
2019. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

"tényleg azok voltak leírva szóról szóra amik velem történtek"

Ez elég nehezen hihető, mivel soha semmit konkrétumot nem írnak, csak általánosságban puffogtatnak állításokat, amikbe bármit bele tud magyarázni, aki hiszékeny.

Pl ha azt írják, hogy rossz napod lesz, akkor belemagyarázod hogy igaza volt a horoszkópnak, mert összevesztél egy munkatársaddal.

Holott ha azt írták volna hogy jó napid lesz, akkor is bemesélted volna magadnak hogy igaza volt a horoszkópnak, mert a gyerekeiddel milyen jó kis délutáni program volt a vidámpark.

2019. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem baromság. Az mbti sem baromság, és van ami eszméletlenül igaz az egyénre, és van ami egyáltalán nem. 8 milliárd féle ember van, nem 12, se 16, se 12*16. Ez csak jellemvonások, aspektusok, nem tényszerűen csak úgy van. Ne legyél már ostoba, gondolkodj.
2019. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen baromság. Gondolj bele. Nem tudom milyen jegyű vagy de tegyük fel hogy nyilas vagy. Leírvalamit a horoszkóp hogy ez meg az fog történni meg ilyen és olyan vagy. Na most van 12 fajta csillagjegy és kb 8 milliárd ember. Tegyük felhogy nagyjából eloszlik 12 felé hogy ki mikor született tehát 8 milliárd osztva 12-vel az 666.666.666, tehát ennyi nyilas van a földön tegyük fel. Szerinted ennyi emberre jellemző pontosan az amit leírt az eheti horoszkóp? Szerinted ennyi ember mind teljesen ugyan olyan? Teljesen logikus módon ki lehet következtetni hogy ez az egész egy nagy kamu. De ehhez mégcsak nem is kel ilyen nagyban gondolkozni. Én nyilas vagyok és van nagyjából 5-6 nyilas ismerősöm és mindannyian teljesen különbözünk egymástól, szinte semmi közös nincs bennünk.
2019. nov. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!