Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg nagyon hasonlít a...

Tényleg nagyon hasonlít a Skorpió és a Vízöntő?

Figyelt kérdés

Instagram vannak ezek a horoszkópos oldalak, és a Vízöntőt és a Skorpiót 95%-ban ugyan abba a kategóriákba sorolják.

[link]

például ilyenekre gondolok.

Ennyire hasonlít a két jegy?



2019. nov. 5. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de erre én is kíváncsi lennék:)

Nekem volt Vízöntő pasim (én Skorpió lány vagyok), abban valóban hasonlítottunk, hogy nagyon-nagyon makacsak voltunk, nem engedtünk a saját igazunkból (hamar vége is lett a dalnak). De ezt leszámítva más téren meg eléggé különböztünk.

2019. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvont mind2 jegy! Barátságban jól működnek, kapcsolatban skorpió ragaszkodó, a vízöntő meg szabadságkedvelő! Pluszban skorpiónak kell a szenvedély, vízöntőtől ne várj se szenvedélyt, se ragaszkodást! De ez sokmindnetől függ, hold jegy, mars, vénusz, legfőképp az aszcendens! Stbstb...
2019. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De részben hasonlóak, a válasz a kérdésedre. :)
2019. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos dolgokban hasonlítanak, igen. Mégis, én az ismeretségi körömben azt tapasztaltam, hogy a Vízöntő - Skorpió kapcsolatok hosszútávon nehezen működnek, talán azért, amit előttem is írtak - az egyiknek távolság kell, a másik meg elképesztően ragaszkodó.
2019. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez akkor a Rák-Vízöntő párosra is igaz.


Szerintem hullára mások: a skorpió tud nagyon önző is lenni, én vízöntőknél ezt nemigen tapasztaltam.

2019. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem

A lanyom vizonto a fiam skorpio

Szoges ellentete egymasnak a ket gyerek

Mondjuk aranylag jol kijonnek egymassal.

2019. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Teljesen ellentetesek.....

Nekem tobb vizonto palim is volt rakkent es renegeteg a skorpio ismeros baratno exbarat! 😂

A vizonto egy intelligens de ugyanakkor lazado, keptelen az alkalmazkodasra, erzelemkimutatasra, lusta de fantaziadus csak keptelen erte megmozdulni... imadja a szorakozast kapcsolatokban is😂 szereti meghokkenteni az embereket...

Az osszes vizontom hasonlo volt mondjuk tobbnyire a holdjuk is a vizontoben allt!

Agyban nem nagy valamik de azt hiszik hogy igen es ezert az osszes not kivetel nelkul meg kell dugniuk Ha voros ha fekete ha 200kilo ha 30! Nekik nem szamit az izles csak valami “uj” legyen.


Viszont?m, hozzam visszatancolt ez az udvari bolond vizonto felevig kepes volt arra hogy szerelmes uzeneteket irogasson nap mint nap, hivogasson keressen a varosban hogy epp hol futhatunk ossze!

2019. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő nő vagyok, a párom skorpió, 3 éve vagyunk együtt, nagyon sokat veszekszünk, egyikünk sem enged az igazából. De meghalnánk kb egymás nélkül.
2019. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vízöntő vagyok, a 20 éve legjobb barátnőm skorpió. Soha egyszer sem veszünk össze, nagyon jó barátok vagyunk. Általában minden skorpióval jól kijövök.
2019. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hazudnék ha azt mondanám nem.

Én és a legjobb bántanőm(ill. a volt BFFem is vízöntő volt) eléggé hasonlítottunk. Exem is az volt vele is.

A poszt amit linkeltél, pedig full igaz volt ránk.

Mégis inkább érzem a kost, mint szimiláris jegyet magamhoz közel.

2019. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!