Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi és Rák nő?

Skorpió férfi és Rák nő?

Figyelt kérdés

Mennyire működhet a kapcsolat? Azt olvastam, erre a párosra írjak a horoszkóp szerint legalábbis, hogy "végzetes szerelem", hogy nagyon jó párost alkotnak. De kíváncsi lennék, a gyakorlatban ez mennyire működik?


Van valaki aki érdekel, én sem vagyok közömbös neki, ő skorpió férfi, én Rák nő, vibrál közöttünk a levegő, vágyom rá, viszont félek is tőle. Úgy érzem, ha megbantana, azt nem bírnám ki, én nagyon érzékeny vagyok. Nem bírnám a kegyetlenkedeseit, meg azt, hogyha nem csinálom amit akar és nem rendelodom alá, akkor kegyetlenül elhagy, mintha nem is érezne irántam semmit.


Vélemények? Tapasztalat esetleg?

Miért írjak, hogy nagyon jó páros, ha közben a valóságban elég sok rossz tapasztalatot hallani?

Egyáltalán ki illik a skorpióhoz? Mert a rossz tulajdonsagait aligha tudna szerintem sok ember elviselni. Nem azért mintha a Ráknak nem lenne, de tényleg nehéz esetek, és ugye ha a Rák ilyen érzelmes, gyengéd, akkor miért pont a Skorpiot parositjak hozzá? Én aligha tudnám elviselni ezeket a jatszmakat egy skorpiotol. Az elején azt gondoltam, talán azért illik hozzá a rák, mert annyira alkalmazkodó és gyengéd, érzelmes, hogy megadja amire a skorpió vágyik, de a skorpió az uralkodasaval és onzosegevel pont nem azt sugározza szerintem, hogy szereti a társát. Oda vissza kellene működjön a dolog, feltétel nélkül és nem csak akkor ha azt csinálom amit akar.


Szóval elbizonytalanodtam. Lehet ennek nincs értelme. Én elfogadásra vágyom, de félek ezt nem kapnam meg tőle.


Tapasztalatok, vélemények?


A helyesírásert bocsi, telorol írtam. 🙂


23, Rák nő



2019. nov. 5. 19:39
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ezotéria kategória eggyel feljebb.
2019. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Végül is ideális, a rák és a skorpió hasonlítanak egymásra, csak a skorpiónak farka is van.


De amúgy oroszpók, ne már. Ne ezalapján válassz cimbora.

2019. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 torkosborz válasza:
65%

Skorpió-Rák?-Nem hiszem.

Sokkal jellemzőbb a mocskos-disznó és a nyuszó-muszó.

2019. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen mindegy, kérdező, mert normális, intelligens férfi úgyse áll veled szóba ha kiderül, hogy hiszel a horoszkópos maszlagban.
2019. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
53%
Skorpió vagyok,tapasztalatom szerint nem passzol.
2019. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a horoszkópban, de az általános jellemzésbol elég sok igaz általában az emberre, vagy te nem így látod? Nyilván ezekben a napi horoszkópokban meg ezekben a hülyeségekben nem hiszek, de a Rák csillagjegyrol leírtak kivétel nélkül passzol rám is.
2019. nov. 5. 20:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne már, olyan rossz dolgokat írnak a rákokról? :o
2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Mindkettő az ízeltlábúak csoportjába tartoznak.
2019. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg, miért nincsen pók horoszkóp?
2019. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

azért, ha már átmegyünk ezoterikus megközelítésbe, akkor nem csak a napjegy, ami számít. ezer más dolog van még ott mellette. én szűz vagyok, az aszcendensem meg skorpió. viszont a nem tudom milyen házaimban meg uralkodó még nagyon a bak. :D

tehát ezek keveréke vagyok kb.

2019. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!