Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Skorpió férfi...

Mit gondoltok a Skorpió férfi és Rák nő párosról?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel, milyen lehet a kapcsolatuk, számomra kicsit ijesztő, félelmetes a skorpió, úgy érzem nem tudnám kezelni, amikor bosszúállóan visszaszúr, ahhoz túl érzékeny vagyok. Na meg a feltekenyseget is nehezen viselem. Túl érzékeny vagyok ilyenekhez, meg is vonz nagyon egy skorpió férfi. Merjek bele vágni? :/ lehet ha meglatja milyen érzékeny vagyok, akkor unalmas leszek neki. Elvégre a skorpiok szeretik a merész nőket, úgy tudom, mert izgalmas nekik. Ehhez képest én meg egy érzékeny valaki vagyok, lehet inkább megsajnalna, sem mint izgatnam :D vagy ki tudja..

A horoszkópokban nem tudok kiigazodni. Valamelyik azt írja, hogy nagyon osszeillenek, valamelyik meg egyenesen ellenzi. Nem értem, miért nem egységes a vélemény?

Milyen nőt keres egy skorpió igazából? És most nem egyejszakas kalandokra gondolok, hanem hosszú távon, akár házastársnak. Skorpió férfiak véleményét szívesen meghallgatom, ha működik Rák nővel a kapcsolatuk akkor mitől, vagy mi vonzó nekik egy Rák nőben?

🙂


Tapasztalatok, szaftos sztorik jöhetnek. 🤔😅



2019. nov. 6. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
*milyen not keres egy skorpió férfi igazából - akart lenni
2019. nov. 6. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Egy Skorpiót egy Rák tud a legjobban “ kezelni” , írányítani.

Néhány helyen olvastam , hogy a Skorpió a szexben szenvedélyesebb és nagyobb étvágyú mint a Rák, de ez egy baromság.

A Rák is imád szexelni, csak a Ráknak hangulat és érzelmek kellenek ehhez, ami a Skorpióról nem feltétlen mondható el. Viszont! Ha a Skorpió képes arra hogy a “kiszemeltje” érzelmeit is figyelembe vegye, akkor nagyon odateszi magát. Ha csak szexelni akar veled,( és igen, ezt is kimondják!..) ..akkor viszont menekülj, mert belemar a szívedbe, lelkedbe.

A féltékenység meg olyan dolog, hogy a Rák rettenet hűséges tud lenni, tehát őskorpiósága e terén visszább tud venni .

2019. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

"Nem értem, miért nem egységes a vélemény?"


Azért, mert egy ordas nagy baromság.

2019. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, legalább ízeltlábú mindkettő, kevésbé perverz, mint egy Bika-Szűz páros... De komolyan, mi az úristent vársz, amikor a pontos horoszkóphoz szükséges születési hely, év, hónap, nap, óra, perc adatokból te bebökted ide a hónapot, és ebből találjuk ki?
2019. nov. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Blade Bone ***** válasza:

Hát én például szeretem az érzelmességet, az őszínteséget, a biztonságot nyújtó kapcsolatot, és eléggé lelkizős típusnak is vallom magam, szóval mindamellett, hogy testileg is örülnék egy hozzám passzoló nőhöz, ugyanúgy érzelmileg is meg kell ennek lennie, sőt talán ezutóbbi még fontosabb, mert számomra az lenne az igazi örökkévalóság... Az eddigi kapcsolataimban ez nem volt meg, és ha őszínte akarok lenni még a beszélgetés se nagyon ment :D pedig velem egyszerű dumálni, és szerintem jó hallgatóság is vagyok, szóval nem értettem... De ebből kifolyólag már tudtam mindig, hogy nem az igazival vagyok.



Ha jól kijöttök egyébként, szerintem nem lesz mit megbánni ;)

2019. nov. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Skorpió maga alárendelteti a Rákot, így nem jó párost alkotnak.
2019. nov. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!