Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán horszkóp Rák aszcende...

Oroszlán horszkóp Rák aszcendenssel - Valaki személyes vélemény, hogy mi jellemzi ezt a két jegyet? Más is született oroszlán rák aszcendensel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 23:17
 1/2 anonim válasza:

Hmm. Ez nem sok információ a születési képeddel kapcsolatban de ezek alapján megpróbálok leírást fogalmazni.

Bár az illető életszakaszától függ, valószínűleg egy érzelmes vezér egyéniségről van szó. Az oroszlán és a rák egyvelege legtöbbször egy melegszívű és szókimondó egyéniségre vall, de azért kíváncsi lennék mondjuk a hold/merkúr/vénusz jegyekre is mert lehet az is hogy a naptól függetlenül esetleg a rák vagy másik jegy van többségben a születési képében.

Külsőre annyit tudok mondani hogy valószínűleg kerekség jellemzi megjelenését és lehetségesek a szép nagy szemek. Lehetséges hogy szeret enni. Egyelőre ennyi jutott eszembe. :)

2019. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En ebben a felallasban vagyok nekem a merkurom is oroszlan jegyeben es a holdam is.

Eleg szokimondo vagyok es tragar, eleg hirtelen enber vagyok de nem vagyok haragtarto hogy aztan evekig szurkalodjak mint a skori vagy a szuz pl egyszer helyere teszem az illetot es nem vagyok ra tobbe kivancsi levegove valik a szememben. De termeszetesen ez mar a vegso dolog :)

Eleg feltuno jelensegnek mondanak, Jellemzo a kerekseg de csak itt ott nalam inkabb az oroszlan jegyek tulajdonsagai jelentkeznek kulsoben is. Es izlesben is. :)

Rak es az oroszlan jegy “egybeolvadasa” egyebkent nagyon pozitivan hat egymasra mert a rak hold uralkodoja tukrozi az oroszlan uralkodo bolygojat a nap altal kibocsajtott fenyt.....

Magam ura vagyok de neha bereccsenek valamivel kapcsolatban es akkor kell az h valki vagy vmi jol seggbe rugjon h tovabb menjek az “utamon” egyedul :)

Imadok fozni es tudok is de egyaltalan nem vetem meg ha elkenyeztetnek minden foldi joval:))) a vasarlas a halalom nem tudom abbahagyni.

Kapcsolatban nem szeretem az ala fole valo kapcsolatokat csak ami teljesen egyenrangu abban az ertelemben hogy egyikonk se probalja megenni a masikat reggelire. ( nekem volt ilyen is olyan is) jelenlegi a legjobb, egy kossal. :) de nem ritkak a vitak kozottunk🦁

2019. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!