Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért vagyok ennyire skorpiós,...

Miért vagyok ennyire skorpiós, ha egyetlen bolygóm, házam sincs benne és stelliumom sincs?

Figyelt kérdés
Konkrétan minden skorpió tulajdonság igaz rám és egy az egyben úgy érzem magam mintha az lennék, nagyon intenzíven, pedig csak a Plutóm skorpió ami ugye nem számít hiszen egy egész generációnak az, illetve a hatodik házam all a skorpió jegyében de az sem igazán mérvadó. Mi lehet ez és hol kaphatok erre pontos választ?

2019. nov. 13. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi minden Skorpió tulajdonság illik rád? És mi a jegyed?
2019. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A csakrák -azaz a lelked részei is sokban számítanak, valamint hogy melyik elem érvényesűl jobban rád. ez nem függ a csillagjegyekre, ez a te lelked energiájából származik.

én skorpió vagyok és tudom h mijenek vagyunk.

de azért sok más csillagjegyű ember is hasonlított a skorpió jegyűekre.


tehát: valószínűleg a gyökércsakrád nagyon erős.

valószínű, hogy a tűz elem érvényesűl a lelked energiájához kapcsolódóan.

nagyjából ezek is befolyásolják azt hogy mijen csillagjegyhez hasolítasz, mégha semmi közöd sincsen hozzá.

2019. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy birth chartot és az alapján a signature jegyem a rák. És a domináns elemem a víz és a tűz, ez a kettő egyenlő arányban. Rám rengeteg rák tulajdonság igaz és a rakok pedig kicsit hajaznak a skorpiora, amúgy a holdjegyem és venuszom rak, a napom oroszlán. És mivel a skorpio egy úgymond tüzes víz jegy, ez valahol megmagyarázza talán a dolgokat
2019. nov. 13. 21:45
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha Rák vagy, jópár egyezhet igen, a Skorival, de nem mind ;)

Pl.ami egyezhet: bizalmatlanság ( mind2ő az), féltékenység ( Rák vissza tudja picit fogni, de azért nagyon benne van), mély érzések, amikhez idő kell hogy kibontakozzanak. Ambíció ( bár a Rák mindig “ megkapja” hogy nem törtető....nem is, de azért mindig előre és előre halad ;) )

2019. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja, és hát az Oroszlán nagyon jól fel tudja turbózni a Rákot amúgy is. Tűz a vízzel, igazad van.
2019. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 D-Mano ***** válasza:

I. házban nincs Mars vagy Plútó? Ezek nem állnak együtt Nappal, Holddal vagy Aszcendens urával? Esetleg egy nagyon hangsúlyos 8. ház?


Vagy rejtett aszcendens Skorpió?

Ekkor a bolygók, M.C., Aszcendens helyzetéből jövő pontoknak legmagasabban a víz és a fix jegyekben kell lenniük.

2019. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D-Mano ***** válasza:
Ja meg még a Sárkányfarok és a Lilith (főleg, ha a Lilith) is lehet Skorpióban, együttállásban Marssal, Plútóval vagy ilyesmi.
2019. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A rák 2/3 ban, van a napod?

Engem tegnap rák oroszlánnak néztek, a viselkedésem alapján, kos skorpió vagyok...

oroszlán a dekanátusom és hiába születtem tüzes jegyben, mégis összességében víz elemű vagyok, az meg rák. /elpoénkodva csordultig vagyok tüzes-vízzel :D /

(szóval megvan az, csak nekik a halakat mondtam, utána gondoltam végig)

2019. nov. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem rajongasz a skorpió jegyért, ezért képzeled be magadnak ezeket.

Pontos válaszokat itt ne várj, menj el asztrológushoz vagy ahogy hívják azt, aki ezzel foglalkozik. Időpazarlás.

2019. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Milyen ház? Milyen bolygók? 😄

Én tudom a horoszkópom és az aszcendensem de ennyi pedig sokat bújom a netet és érdekelnek ezek a témák. Valaki elmagyarázná és hogy hogyan is lehet ezeket megtudni ?😊

2019. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!