Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák nők általában szeretik...

A rák nők általában szeretik a szerelmi meglepetéseket, fordulatokat?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok !

2019. nov. 21. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt rák jegyű barátnőm, ő abszolúte nem szerette a meglepetéseket, Meg úgy általában a változásokat sem szerette, bármilyen téren. A maga kis megszokott világában elvolt, nem nagyon tudott alkalmazkodni semmihez. Nem voltunk sokáig együtt…
2019. nov. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DrFaktor ***** válasza:
A Rák jegyű nők a biztonságot szeretik. Számukra az otthon melege, a partner nyújtotta biztonság a legfontosabb. Nagyon erős érzelmi kötődést tudnak kialakítani. Nem tudom, mit értesz szerelmi meglepetések, fordulatok alatt. Ha egy meglepetés nyaralást, romantikus hétvégét Párizsban, azt imádni fogják. Ha egy édeshármast, azt már kevésbé. 47 vagyok, 8 éve élek egy Rák nővel, előtte 4 évig egy szintén Rákkal.
2019. nov. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szerelmi fordulaton azt érted, hogy bejelented mást szeretsz, vagy rájön megcsaltad...hát , semmi jóra ne számíts..

De ha jó értelemben vett meglepetésrt, szereti, értékeli.Bár általában, a megszokott, nyugodt dolgokat szereti, a változásokat nem nagyon bírja.

Én annyira, hogy 32 éve élek egy másik Rákkal..:)

51/ Nő

2019. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rák nő vagyok. (23 ves)


Örülök neki, ha jeles alkalmakkor kapok virágot vagy valamilyen meglepetést, de nem elvárás.


A szerelmi fordulatok nem tudom, hogy pontosan mit takarnak. Egyáltalán nem örülnék pl egy nyálas lánykérésnek vagy bármiféle hirtelen esküvőnek, stb. Szeretek tervezni, ezért szeretem előr eldönteni, hogy mikor szeretnék pl férjhez menni. Nem lenne pozitív számomra, ha valaki rámerőltetné ezt.


Ettől függetlenül spontán vagyok olyan dolgokban, hogy pl menjünk el moziba most, vagy étterem vagy akármi. Nem vagyok az az otthonülős fajta, szeretek élni és szabad lenni. Világot látni és fiatalnak lenni.


A berögződött, unalmas semmilyen dolgokat nem szeretem. Tehát ugyanez igaz a szerelmi életre is. Legyen benne fordulat és újdonság, de csak bizonyos keretek között.

2019. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!