Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez előny vagy hátrány ha a...

Ez előny vagy hátrány ha a páromnak és nekem is egy a nap /aszcendens jegyünk?

Figyelt kérdés

Párom: mérleg nap, oroszlán aszcendens, kos hold

Én: mérleg nap, oroszlán aszcendens, nyilas hold



2019. nov. 22. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan előny, mert mindketten hisztek az asztrológiában.
2019. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ******?! ***** válasza:
Ó! Mi sem természetesebb ennél.
2019. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D-Mano ***** válasza:

Az asztrológiai párkapcsolatelemzésben (párkapcsolati szinasztria) nem az a lényeg, hogy "előny vagy hátrány", hanem az, hogy milyen módon tudtok együttműködni, milyen sorstanításokat, hogyan mutat meg az egyik a másik számára, milyen konfliktusok várhatóak, miért, és azokat hogyan lehet megoldani.


Erre pedig csak egy tehetséges! és nem mellesleg szakképzett asztrológus tud neked választ adni- én nem vagyok az. (és itt Gyakorin viszonylag ritkán bukkannak fel ilyenek)


Amit írtál, abból csak annyi derül ki, hogy karakter és személyiség szintjén hasonlóak lehettek- egyéb kardinális módosító tényező híján . Ez sokszor segíti az egymásra hangolódást. De másrészről pedig sokszor pontosan saját magatokkal találkoztok szembe a másik által, ami pedig konfliktusforrás lehet, mert az ember a saját hibáit nagyon irritálónak tudja látni másokban.

2019. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!