Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek milyen az élet...

Szerintetek milyen az élet egy bika férfi mellett? Nehéz meghódítani? Hűséges és kitartó típus?

Figyelt kérdés
Kos nő vagyok.
2019. nov. 25. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Na, két állat. Majd ő meghódít téged - ha akar. Pont olyan hűséges és kitartó, mint a többi 11 csillagjegy.
2019. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Nehez. Meghoditani konnyu, de nem huseges.
2019. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Istenem, nem lehettek ilyen buták. Egy személyiség mély lélektana nem egy áltudomány alapját képező nonszensz határozza meg.

De engedek, no: Kitartó típus és igen, hűséges - magamból kiindulva. A szerelem rajtam és a páromon áll; ha teszünk érte akkor örökké lángolni fog.

Tanács: Engedd el az áltudományt és ne skatulyázz be senkit!

Egyébként, érdekel, hogy mi alapján támasszák alá az embereket a véleményüket, tehát szívesen várok embereket egy kis kritikai "est"-re, akár privátban. :)

2019. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Életem legrosszabb kapcsolata egy bika férfi mellet volt.


Közös ismerősök által ismertük meg egymást, mondhatom, hogy első beszélgetés után eldőlt, hogy nem vagyunk egymásnak szimpatikusak...


Majd 1 évnyi kölcsönös unszimpátia után úgy hozta a sors, hogy egymásra legyünk utalva egy közös barátunknak való segítés miatt.


Viszonylag megismertük így egymást jobban, és összemelegedtünk 1,5évig voltunk együtt, az elején míg tartott a rózsaszín köd nem is értettük, hogy élhettünk egymás nélkül, nagyon figyelmes volt érzelmes de mégis férfiasan macsó...

A munkahelyemre jött egy új kolléga sokat dolgoztunk együtt. Ebből kifolyólag munkahelyen kívül is beszéltünk telefonon, vagy csak beültünk egy kávéra... De semmi több, ezt mindig tudattam is vele, hogy ne legyenek félre értések... Míg egy nap érdekelte ki a kollégám...

Itt kezdődtek a problémák elkezdett féltékenykedni, a kedves, figyelmes humoros álom férfiből elő jött a nárcisztikus hajlamú elmebeteg...

Az agyába vette, hogy megcsalom, és a kollégámmal mert ő biztosan jobb anyagi körülmények közt él mint ő...

Egy szóval kevésnek érezte magát a kollégámmal szemben és rám vetítette ki...

Pedig semmi oka nem volt rá...

Mint írtam 1,5évig voltunk együtt a vége felé már a munkahelyemről kiakart rúgatni, a barátaink előtt kiteregette a magánéletünket, mindenhol le akart járatni...

Elegem lett és kidobtam...


Ez nyilván előfordulhat, más csillagjegyű embernél is, de személy szerint soha nem jöttem ki bika illetve halak csillagjegyű emberekkel...


30éves oroszlán csillagjegyű vagyok.

2019. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Aki lepontozott legyen olyan bátor, hogy indokoljon is, mert így magát teszi bohóccá, és az áltudományát is...
2019. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne a csillagjegyet keresd, hanem az embert! Szerinted a párterápián a pszichológus - pedig hidd el ők tudják a legtöbbet az emberi, illetve párkapcsolatokról - megkérdezik a feleket, hogy na mégis mi a csillagjegyük?
2019. nov. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tobb bika hapsim is volt, hat... kosnak teljesen ellentetje es szerintem jobbara fog teged ez inkabb idegesiteni mint tanulni tole....

Lassuak..... igazsagerzetuk hatalmas.... de bekulosek... de ez csak hanta es ha mar betelt naluk a pohar(mindegyik tipusnal maskor) meg akkor is kibekul veled mert ragaszkodo de ne varj tole huseget... szepseggel es harmoniaval jo lettel konnyu megfogni egy bika ferfit... onfejuek, de irigyek masok temperamentumara akik elso perce tudnak reagalni ha sertes eri oket.. ok nem ok inkabb a vastag nyakuk alatt anyaznak...

Anyagiasak de ha szeret nem teszi szova es megad mindent.. de ha mar kevesbe szeret vagy ugy gondolja ezzel beled kothet felhozza.. szoval az en reszemrol szanalmas

Ket fajta bika tipust ismerhettem en meg mindkettobol volt kapcsolatom.. aki az olcso es praktikus dolgokat kedveli magara nem valami figyelmes higenikus meg minden de nem kepes uj normalisnruhakat venni maganak ha az mar kinyult kifakult kiszosodott.. ja es oltozkodni sem tudott izlesesen... csak ha en mondtam h mit vegyen fel es vegyen meg... volt h adott ide x penzt es en proba nelkul tudtam mi az tokeletesen fog rajta allni es illik hozza... az izleset szem elott tartva de sokkal igenyesebb volt altalam :)

A masik tipus a sporolos de ok a designer ruhak kozott szeretett sporolasbol nagyon nagyon nagyon jol oltozkodott imadtam a stilusat es sokat adott kulsore magara fodrasz ket hetente szoli kozmetikus...(szort gyantaztatni innen onnan) gyonyoru sima apolt bore volt..


Nem tartott egyik sem egy evnel tovabb mert engem idovel felidegeltek a sunyiskodassal meg lassusaggal :) Nem is hianyoznak de tapasztalatnak jok voltak..


Oroszlan vagyok.. most kossal elek egyutt vidaman 🕺🏽

2020. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!