Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a drakonikus...

Mit gondoltok a drakonikus asztrológiáról?

Figyelt kérdés
Elég jártas vagyok a mi általunk használt asztrológia/védikus asztrológiában, és nemrég bukkantam rá a drakonikusra. Azt olvastam hogy ez a fajta azt mutatja meg hogy előző életedben milyen voltál, vagy mit hoztál magaddal a mostaniba a lelkeddel. És itt jön az érdekesség. Én ikrek nap/merkúr/vénusz/lilith/MC és 10. ház domináns vagyok rák holddal, marssal szaturnusszal és szűz aszcendenssel. Elég jellemző rám a születési képem, viszont sokkal határozottabb és egyenesebb vagyok mint más ikrek. Megnéztem a drakonikus asztrologiai képem, és bika nap/hold/merkúr/vénusz ikrek mars és oroszlán aszcendens vagyok. Szerintetek lehet összefüggés? Aki nem hisz nagyon ezekben kérem ne válaszoljon.

2019. nov. 25. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
aha
2019. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D-Mano ***** válasza:
100%

1) Mélységeiben itt a Gyakorin asztrológiáról nem nagyon cseveghetsz el. Mert trollok, jószándékú szkeptikusok és "újsághátulja-horoszkóp-hívők" lepik el a fórumnak ezt a kategóriáját. Vagyunk néhányan (pl. én), de túl kevesen, akik ismerik az asztrológia valódi működését, de messze állnak az asztrológus képességeitől, és nagyritkán felbukkan 1-2 asztrológus is- tényleg ritkán.


2) Az azért érdekelne engem, hogy mi ez a drakonikus asztrológia. Tudnál linkelni róla (akár angol is belefér) weboldalakat??

2019. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet összefüggés. Lehet előző életedben ezekkel a képekkel rendelkeztél. A bika elég kitarto, ami a határozottságoddal összefügg, de viszont valamit elnyelt a Hold az előző életedben. Ez lehet pont egy rossz tulajdonság... Az ikrek sokszor más megerősítésére várnak, tehát inkább bika volt az aszcendensed előző életedben. Írj még pár adatot és segítek.
2019. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy kalkulátor.

“Sokak szerint a drakónikus asztrológia az előző életünkkel van összekötve, de van aki szerint a lelkitársunk mutatja meg”

2019. nov. 25. 22:43
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló köszönöm hogy időt szántál rám először is! :)

A “rendes” adataim:

Ikrek nap, rák hold, ikrek merkúr, rák szaturnusz, és ikrek lilith mind a 10. házamban vannak ami szintén ikrek mivel szűz az aszcendensem.

ikrek vénusz a 9. házban, rák mars a 11.ben és szűz jupiter a 12. házban

nyilas plutó a 4. házban (sajnos)

remélem ennyi elég.

drakonikus asztrológiában;

bika nap/hold/merkúr/lilith és az ikrek szaturnusz a 10. házban

ikrek mars a 11.ben oroszlán jupiter a 12.ben

bak neptunusz és uránusz 5. És 6. Házban

skorpió plutó 4. Házban

oroszlán aszcendens bika 10. ház.

2019. nov. 25. 22:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején szemet szúr, hogy nagyon szoros összefüggésben állsz a bikával sok házban és planétában. Fontos lehetett számodra az otthonod, de az oroszlán a 10. állásban uralkodást ígért, ami egy félnek sosem tetszik - gondolok itt szülőre, de lehet párkapcsolat terén is. Pár dolgot átugorhattál az előző életedben, amit nem tartottál olyan fontosnak: az otthonodban főként. Ha valami nem tetszhetett azt ki is mutattad. Az oroszlán mindig figyelemre áhítozik, ez látszik, hogy kapcsolatban állt jelenlegi állásoddal, az ikrekkel, mert imádnak beszélni, kommunikálni. Amit elveszthettél az előző életedben, azok az apro dolgok, mert szűz aszcendensed túlságosan kritikus - de nem negatív kritikus. Mindent kielemzel, hogy ne bukj bele az apro részletekbe. Tehát megállapíthatjuk, hogy régen határozott voltál, de nem törekvő. Ezt veszíthetted el pozitívumként. Van a családban bika?
2019. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A nagyapám és unokatestvérem bika.

Anyám szűz hatalmas szűz stelliummal és oroszlán holddal (szintén szűz aszcendenssel) apám pedig kos skorpió holddal.

2019. nov. 25. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érthető honnan a nagy "bikásság." :) A család idősebb tagjai nagy szerepet játszanak a drakonikus asztrológiában. Beszélgess vele a múltjáról, ezáltal nem csak őt, de magadat is megismered jobban, mert összefüggésben áll. :)
2019. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most ahogy olvastam a kommented felnyitottad a szemem.

A nagyapám MB1 es focista volt, még Puskás Ferenc ellen is játszott és elmesélte, hogy amit a legjobban megbánt életében az az, hogy nem ment el Budapestre játszani amikor hívták, ahonnan még messzebb juthatott volna, mert nem akarta itt hagyni a családját. Azt tanácsolta hogy én ne fussak bele ugyanebbe a hibába. Nekem régóta az a tervem, hogy külföldön folytatom tanulmányaim után az életem, ez egyszerűen belém van kódolva, érzem hogy amíg itt vagyok amég a családom körül vagyok nem fogok tudni kiteljesedni az életemben. És itt ütközik a Rák hold. Nyilas negyedik ház (utazás) és a plutóm ami a 4. házban van és rossz fényszöget vet a holdamra.

Köszönöm. Mindig jó egy kicsit öntudatosabbnak lenni.

2019. nov. 25. 23:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Szìvesen! A komoly lépéseknél azért fontold át a dolgot. Ezt úgy mondom mint tanács, és beszélgess másokkal is a szándékaidról, de arra hallgass, ami neked jó!
2019. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!