Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van olyan nagyon kedves...

Van olyan nagyon kedves személy, aki születési percemet vissza tudná nekem keresni?

Figyelt kérdés

Privátban küldök minden infót, főbb életeseményeket.

Köszönöm szépen.



#asztrológia #aszcendens #születési perc
2019. nov. 27. 21:40
 1/6 anonim válasza:
45%
Hajnali 2:32
2019. nov. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, de ha nagyon keresel akkor olyat biztos találsz aki pénzt fog elkérni a tippjéért amit úgysem tudsz ellenőrizni.
2019. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gublug ***** válasza:
100%

Írnod kell a kórháznak, ahol születtél. Ők, adminisztrációs díj fejében emailben vagy postán elküldik neked az óra percet.

Az asztrológus pedig ez alapján pontosít. A kórházi adat nem egyenlő az asztrológusnak szükséges időponttal.

2019. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem tudom minden kórház rögzíti e ezeket az időpontokat, percre pontosan.

Mert régen nem volt divat.

Az én gyermekeim 90 ,és 93 ban születtek, de nekik se szerepel sehol, az enyém meg pláne nem 68 as vagyok, kis vidéki korházban születtünk mind a 3 an..

Szerintem nagyot néznének, ha ilyent kérnék tőlük..

2019. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyucid!
2019. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gublug ***** válasza:

4/5-ös:

persze nem minden kórház. De én kaptam infót a 70-es évekre visszamenőleg is. Megyeszékhelyen.

2019. dec. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!