Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegy, skorpió...

Skorpió csillagjegy, skorpió aszcendens, szűz holdjegyű lány? Hogyan jellemeznétek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:

THE BEST!!!IDOL!!!PERFECT!!!

lehet tömör lett...

2019. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2019. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezeket olvastam már. Arra gondoltam, hogy ti hogyan jellemeznétek, ismeretlenül a saját tapasztalataitok/ismereteitek alapján. :)
2019. dec. 4. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Részvétem :)
2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
oké... :( Külföldit olvastál?
2019. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyukámnak is pont ez az asztroképe, nekem passzolnak vele a bolygóim, így nagy nézeteltérések nincsenek köztünk. Makacs nagyon, szereti ha minden az elképzelései szerint megy, tisztaság és rendmániás, valamint csendes, de barátságos természet. Kevés embernek képes igazán megnyílni, de akit a bizalmába fogad azt nagyon szereti és mindent megtesz érte, sőt sokszor képes túlvállalni magát. Könnyen megharagszik és haragtartó is tud lenni(nyilván családtagokkal nem). Nagyon tisztelem őt, azért amilyen jószíve és lelke van, tőle jobbat sose kívánhattam volna az életemben. Rengeteg mindent megtett értem és általában mindig igaza is van. Néha elég nehéz természetűnek tűnik, de hát kinek nincsenek hibái? :D Ha ideges jobb magára hagyni, aztán majd megnyugszik. Ja és ő nehezen mutatja ki az érzéseit.


Lepontozást nem kérek horoszkóp szakértőktől(ha esetleg nem gondolják igaznak amit írtam); ezek mind saját tapasztalatok!!

2019. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hali utána kérdeztem tesóm jobban belemerült a témában...


Intenzív személyiség, "Ijesztő" megjelenés, Figyelt érzelmek

Tényleg nem néztem utána 😀

Az önképe és amit mások látnak összhangban van

Az érzelmeit elemzi és odafigyel rájuk

Valószínűleg introvertált, visszafogott


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ijesztő megjelenés és figyelt érzelmek ez mit jelent pontosan ?
2019. dec. 5. 00:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeszélyes, lassan megnyíló, többnyire flegma, csipkelődő, szurkálódó, talán kissé közönséges, hajlamos lehet bosszúhadjáratra és támadásra.

Szerintem rengeteget foglalkozik más emberek életével.

2019. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy a Nap a 12-ben, vagy az I-ben van. Keplet ura Pluto az I-ben, valszeg Skorpioban vagy Nyilasban (mert ugye lany, tehat Skori vege vagy Nyilas). A Mars helyzete, mint tarsuralkodo is erdekes lenne. Szuz Hold a 11-ben, a baratai/ismerosei konnyen iranyitjak, mivel a Skori fix jegy, nem szereti, ha kivulrol pofaznak bele a dolgaiba. Ha valamit veghez akar vinni, mivel Nap szextilben van a Szuz Holddal, egybol kikotyogja a baratainak a terveit, akik termeszetesen belekotyognak, elteritik a terveitol, emiatt futni kell meg egy par kort a haz korul, es nem tortenik semmi az ugyben, neki kell veselkedni ujra :)


Az I. hazas Pluto miatt elegge megszallott a kulsejevel kapcsolatban, kihullik 3 szal haja, egybol eljon a vilagvege.

2019. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!