Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyű nőnek melyik...

Rák csillagjegyű nőnek melyik csillagjegy az ideális társ?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok jöhetnek, hogy melyik csillagjeggyel milyen volt :)

2019. dec. 5. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Rák vagyok, a párom is rák :) haaat... azért az őrületbe tudjuk egymást kergetni a sértődékenységünkkel :)
2019. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Skorpió - rák kapcsolat milyen lehet? Valakinek tapasztalat?
2019. dec. 5. 22:52
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
A csillagjegynek semmi köze nincs hozzá...
2019. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Kos, Bika, Rák, Ikrek, Oroszlân és Szűz illik hozzád az asztrológia szerint.

Nekem még csak rákkal volt komoly tapasztalatom. Az elején minden jól indult, aztán a párom idegileg alacsony tűrőképessége miatt veszekedések alakultak ki. (Pl. ha már nem indultunk el időben valahová kirándulni, azonnal felkapta a vizet és felemelte többször is a hangját velem szemben.) Konfliktushelyzeteket kreált a semmiségből. Jelenleg Ikrek horoszkópú partnerrel ismerkedek. Nagyon figyelmes, kedves, első randira csokit is hozott. Szerintem a rák-rák páros nem túl szerencsés párosítás (tapasztalatból), a hangulatingadozások sincsenek egymásra jó hatással. Az nálam is megvolt időközönként.

2019. dec. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Halak

Uhh, a skirpióval nem jo. A határozott, domináns skorpió teljesen elnyomná az egyszerű rákot,önbizalomhiánya lenne mellette és nem tudna megfelelni a skorpiónak. De fontos mi az aszcendensetek.

2019. dec. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én RÁK nő vagyok és elég sokszínű csillagjeggyel rendelkező párjaim voltak. A levegős jegyű férfiak közül az ikrek nagyon nem passzolt hozzám. Az oroszlán jegyű férfi talán a nagy szívével és határozottságával bizonyult a legideálisabbnak.A szűz jegyű férfi nagyon teljesítmény orientált volt és mogorva. Mindent élére állítva kellett produkálni. A Halak jegyű párom nagyon dúrván érzékeny és labilis volt.
2019. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Még én vagyok, a RÁK nő. Nem mondtam, hogy az aszcendensem nyilas. Tehát jócskán van bennem tűz a vízesség mellett, tehát a tüzesebb jegyű pasikkal igencsak voltak nehéz pillanataim.
2019. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
az biztos hogy nem skorpió
2019. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
És akkor miért írjak mindenhol azt, hogy a skorpió és Rák páros alompar kB?
2019. dec. 6. 18:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Én Rák nő vagyok Skorpió aszcendenssel. Párom Oroszlán Mérleg aszcendenssel.


Hát, eléggé szenvedélyes, erős és makacs emnberek vagyunk, sokat vitázunk, de ennek ellenére imádjuk egymást.



Az asztrológia szerint jól kijönnék a Bakkal, a Bikával, a Halakkal és a Skoprióval.


Volt mindegyikkel tapasztalatom.


A Bak folyton átvert és az érzéseimmel játszott. Elhitette, hogy szeret, közben pedig csupán pótlék voltam számára.


A Bika túl önfejű volt és olyan dolgai voltak, amik számomra nem voltak megemészthetőek.


A Skorpió egy nőcsábász, adonisz típusú férfi. Hát, úgy is viselkedett. Nem egyszer csalt meg.


A Halak pedig kétszínű, alattomos volt. Nem igazán pendűltünk egy húron a vizes jegyek ellenére sem.


Nyilván nem azt jelenti, hogy nem találnék ezek közül olyat, akivel örökké együtt lehetnénk, csupán a tapasztalatomat írok le.

2019. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!