Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen személyiségűnek látjáto...

Milyen személyiségűnek látjátok a Vízöntőket?

Figyelt kérdés
Nektek mi a csillagjegyetek?

2019. dec. 6. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Gondtalan, mindent felszínesen kezelő, kiszámíthatóan viselkedni képtelen, érzéketlen, állandóan változó, mások tanácsait nem megfogadó, közösségben, kapcsolatokban gondolkodó személy, akivel nagyon könnyű jól kijönni.

Nekem Szűz a csillagjegyem.

2019. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Ja és nem tudnak rendet tartani. A káosz, kaotikusság, anarchia a legjobb jelzők, amivel illethetném őket.
2019. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%

Személyszerint több vízöntő jegyű embert is ismerek/ápolok velük, barátságot. Valahogy azonban mindannyiuknál más-más eltérő személyiségjegyeket tapasztalok. Lássuk csak; Az egyik túl érzékeny, könnyen megsérthető, pityergős szeretetgombóc (aszcendense nyilasa, a holdja skorpió, nincs egy bolygója sem halak vagy rák jegyben, még mielőtt valaki erre hivatkozna).

A második csendes, visszahúzódó, szintén érzékeny. Ellenben a negyedik nagyonis szótszátyárt, flegmatikus, kissé bunkónak is mondható. Az ötödik extrovertált és nagy bulis, a hatodik önbizalomhiányos, otthonülős típus. Egyikük katolikus, a másikuk az evolúcióban, megint másikuk a vonzás törvényében hisz.

Nem sorolom tovább.


A horoszkóp csak hanta és bemagyarázás. Nincs valóságalapja. (Halak vélemény. Pedig elvileg nagy ezogurunak kellene lennem, és még médiumnak is. Erre ebben a topicban is csak azért vagyok, hogy trollkodjak. Na, látod ;) )

2019. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb fejek.

Én is az vagyok.

2019. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Önzőek, irigyek, megbízhatatlanok, felszínesek, érzéketlenek, nem lehet rájuk számítani, nem tisztelnek sem családot, sem barátot, sem kapcsolatot, de még háziállatot sem. Gyűlölik a kötöttséget, menekülnek mindentől, ami a legkisebb felelősséggel is jár. A pénzt, ajándékokat ellenben nagyon szeretik. Amíg tömöd a zsebüket, addig szívesen melletted maradnak, csak ne kérj tőlük cserébe semmit.

Mély beszélgetésekre nem alkalmasak, nem is igazán érdekli őket mások lelkivilága.

Túl sok érzelmet nem mutatnak, kivéve, ha idegesek, mert akkor aztán tudnak fröcsögni meg csapkodni.


Persze ez nem igaz mindegyikükre, de az ízig-vérig Vízöntő, az ilyen.


(24/L/Rák)

2019. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 háziállatot sem? Ennek biztosan története van. Elmeséled.

Amúgy nekem is nehéz személyiségem van,de nem vagyok irigy (pont ellenkezőleg), szeretem az állatokat, nem szeretek másokra akaszkodni, szeretem, ha valaki elmondja a lelki problémáit és adhatok neki tanácsot, és kifejezetten a mély beszélgetéseket szeretem. Rákokkal jó beszélgetni. Pedig én is ízig-vérig Vízöntő vagyok.

2019. dec. 6. 15:36
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

A Vízöntő az én ismereteim szerint nagyon-nagy emberbarát. Roppant jó beszélgetőpartner. Segítőkész a végletekig. Igen mély érzésű ember. Iszonyú jó humorérzékkel megáldott. Racionális gondolkodású, következetes, családcentrikus. Nagyon szerethető, nyitott, melegszívű, őszinte személyiségek.

Mérleg vagyok.

2019. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Okosak, szabadelvűek és igen nem szeretik a kötöttséget.Zseniális ötleteik vannak, nagyon kreatívak.

Én RÁK vagyok.

2019. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Rák vagyok, de a bolygóállásaimban rengeteg a Vízöntő. Magamból kiindulva nem szeretem, ha valaki uralni és irányítani próbál, az érzelmi manipulációtól kiráz a hideg. Szeretem magam irányítani a dolgaimat, tanácsokat meghallgatok, de általában öntörvényű vagyok. Nagyon szeretek ismerkedni, más emberekkel világnézetekről/élet eseményeiről beszélgetni, szívesen meghallgatok másokat és segítek nekik. Jó lenne ha mindenki megértőbb és empatikusabb lenne egymással. Stílusom elegánsabb és valahogy mindig feltűnést kelt. Szeretek hülyéskedni is, sőt sokszor próbálom nem túl komolyan venni a dolgokat, amikor lehetséges. Könnyen barátkozom, de nehezen bízok. Akik fontosak azokhoz ragaszkodok, de azt nem szeretem, ha valaki “rámtelepedik”.

Vannak Vízöntő ismerőseim is, könnyen szót értünk, néha bevallom furának látom őket. Próbálok nem csillagjegy alapján ítélni, hisz rám sem illik teljesen és nem ez befolyásolja azt; hogy ki milyen ember! :)

2019. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Humorosak, ontorvenyuek, megbizhatatlanok, lustak, nagyravagyoak, kuloncok, szeszelyesek, joszivuek, tanultak, csaladszeretoek de nem husegesek :) (nekik teljesen mas ertelmezest nyer a huseg mint fogalom)


Tobb hosszutavu vizonto kapcsolat utan ezek a tapasztalataim ☺️

Rak/oroszlan aszc/oroszlan hold

2019. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!