Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lehet másokra is jellemző,...

Lehet másokra is jellemző, ami a Skorpió csillagjegyre?

Figyelt kérdés

Skorpióról mondják azt, hogy szenvedélyes, vonzó, szexi, bosszúálló, erős, okos.

Miért csak rájuk lehetnek ezek igazak?

Van olyan Skorpió akire ez nem igaz?



2019. dec. 9. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ne akarj olyan lenni mint egy skorpió, én személy szerint nem szeretem őket
2019. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem, csak a skorpiók ilyenek. Az összes többi ember csúnya, visszataszító és gyenge.

(irónia)

2019. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió vagyok. Én mindennek tartom magam, de szexinek nem. Bosszúálló sem vagyok, és erős sem, ugyanis képes vagyok elsírni magam bármin. Ezt nehezen is viselem, hogy ennyire látszik rajtam az érzelem. Sajnos suliban sokszor bántottak emiatt.
2019. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Én skorpió vagyok, de ezek nem úgy igazak rám, ahogy elképzelik. Nem vagyok egy határozott, mindenen átgázoló végzet asszonya.

Szenvedélyes vagyok, de ez nem látszik a hétköznapokban, visszafogott vagyok inkább, de egy kapcsolatban tudok szenvedélyes lenni. Illetve ha nincs szenvedély egy kapcsolatban az nekem nem igazik kapcsolat. A szerelmem nem a lakótársam legyen, hanem valóban legyen köztünk szerelem.

Nem vagyok egy bombanő, de jó kisugárzásom van mások szerint, ez lehet vonzó, szexi.

Bosszúálló egyáltalán nem vagyok.

Erős sem olyan nyilvánvalóan. Sokan mondják, akik igazán ismernek, hogy az vagyok, mert sok problémát könnyebben megoldottam, mint ők, nem készültem ki. De ez sem látszik rajtam. Ránézésre teljesen visszafogott, szerény, törékeny vagyok.

2019. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
28%
Csatlakozom a #4 válaszolóhoz, ilyen vagyok én is. Mondjuk én bosszúálló vagyok, de nem úgy, ahogy a legtöbb ember gondolja. Például, ha valaki megbánt nem bántom meg én is, hanem tudatalatt van bennem egy olyan érzés, hogy keresztbe akarok tenni neki. Ha időben észreveszem magamon akkor leküzdöm, de nem mindig sikerül. Szerintem nem jó dolog skorpiónak lenni, bár vannak olyan tulajdonságaim amit szerettek, de összességében sokszor gonosznak tartom magam.
2019. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a holdam van a Skorpióban és nagyon jól illenek rám azok, amikkel jellemezni szokták a Skorpiókat.


Én is azt tudom mondani, mint az előttem írók. Általában hétköznapokban nem tűnök szenvedélyesnek, tüzesnek, sőt inkább látnak távolsagtartónak vagy hűvösnek az emberek. Ez a szenvedély inkább akkor jön elő, ha szerelmes vagyok. Ha szeretem a párom és jó a kapcsolatunk, akkor nagyon szenvedélyes tudok lenni, szinte lángolok, főleg az ágyban.


A Skorpiók általában nem attól vonzók és szexik, hogy kipakolják mindenüket. Sőt sokuk inkább visszafogottan öltözködik és csendes, szerény, mégis hihetetlenül tudják vonzani az embereket a kisugárzásukkal. Természetesen nem minden Skorpió ilyen, vannak, akik harsányak és rámenősek, de én több visszafogott, csendes, halkszavú Skorpióval találkoztam, mint harsánnyal.


Valóban van bennem egy kis bosszúállás, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy minden tőlem telhetőt megteszek annak érdekében, hogy a másikon bosszút állhássak. Inkább csak bízom abban, hogy a karma valamilyen módon visszaadja azt mindenkinek amit másokkal tett a jót is és a rosszat is és hogy ha valaki elkövetett ellenem valami rosszat, akkor majd idővel ő is megfogja tapasztalni milyen érzés ez.


Erősnek azért mondanám magam, mert bár lelkis vagyok, könnyen meglehet bántani, de minden csalódásból, rossz élményből talpraállok és tanulok is belőlük. Tanulok a hibáimból, rossz döntéseimből.


Okosnak pedig azért okosak, mert tudják hogyan érjék el azt, amit szeretnének és általában el is érik.

2019. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Bővítsd a leltárad, keress több infót, mert ez kb. mindre elmondható...

viszont a skorpió bosszújától, az Úr irgalmazzon a lelkednek ;)

2019. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

En nem tartom erosnek a skorpiokat mert pont az eroszakosagukkal probaljak meg a kicsinyes beszologatasaikkal probaljak palastolni az irigyseguket vagy a gyengesuket. Mar pedig minden mas jegy a skorpion kivul “konnyebben” er el dolgokat mint ez a jegy.

Ebbol kifolyolag szerintem nem is okos mert aki intelligens nem igy oldja meg a problemait illetve kapcsolataiban sem...(beteges feltekenyseg,eroszakossag, masokra ra probaljak eroltetni a gondolataikat)


Viszont szenvedelyesek, kitartoak az biztos. A jo mellett is kitartanak de a sz@r mellett megtovabb ha megvannak rola gyozodve mar pedif az ugy jo ahogy ok akkor egyszer kitalaltak. Azota semmi nem valtozhatott o szerintuk.


Szerintem az intelligenciajuk kimerul abban hogy allandoan a szexualitast fitogtatjak, de azon kivul semmi mashoz nem ertenek. ( sokszor a szexben is csak azert jok altalanossagban mert csak azzal nem fekudtek ossze aki epp nem ert ra es a aok partnerbol kitanultak a dolgokat.)


Kulsoleg tenyleg van bennuk valami ami megfogja az embert es igen a kisugarzasuk ami eros( mas jegynek is van eros kisugarzasa csak ugy mondom!!! Nem a skorpio az egyeduli.. csak az ove is egyfajta modon egyedi)


Egyebkent en sok skorpiot ismerek de a legtobbjuk ilyen. Egy skorpio no baratnom is ilyen csak neki van sok sok mas pozitiv tulajdonsaga a sok rossz felsorolt tulajdonsaga mellett ami jelentosen javitja a jellemet a szememben!


Egyebkent velem allandoan haverkodni akarnak a skorpio nok majd mikor latjak hogy nem allok kotelnek kezdodik a beszologatas. Mikor meg elgurul az agyam es helyere teszem oket meg csak csondben pislognak majd folytatjak ezt a kicsinyeskedo baromsagaikat......


Es ez az En velemenyem es tapasztalataim, nem mondom hogy minden skorpio jegyu ember ilyen de akiket en ismerek tobbnyire ezeket a kovetkezteteseket vontam le.......👍🏽


Oroszlan vagyok bika aszcendenssel.....

2019. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen másokra is jellemző lehet - a személyiséged határozza meg milyen vagy, nem a születési időpontod.
2019. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jdfGabrella ***** válasza:
Én nem vagyok skorpió, de pont ilyen vagyok.
2019. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!