Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfi hűséges vagy nem?

A skorpió férfi hűséges vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak azok válaszoljanak akik hisznek is benne. Mindenhol mást írnak, és tapasztalatokra lenne szükségem

2019. dec. 19. 15:14
 1/10 anonim válasza:
85%
A legkevésbé sem.
2019. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nem,minden lyukba bebújna típus,bocs.

Persze lehet kivétel,de ritka mint a fehér holló.

2019. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%

Na az ilyenekkel nem elegyednék szóba, az biztos.

Skorpió férfi

2019. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én skorpió férfi vagyok és a 21-században kevés olyan hüséges fickó van, mint én. egyébként ezek a csillagjegyek valamilyen szinten tényleg érvényesülnek a személyiségben, azt el kell ismerni, de nem szabadna azért ezek alapján itélkezni...
2019. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem erről ítélkezek, szimplan van egy friss kapcsolatom egy skorpió férfival, akiről mindenki azt állítja, hogy nála hűségesebb embert szinte nem is ismernek, és úgygondolom hogy a horoszkópok nagy részének lehetséges, hogy van valami igazságalapja,úgyhogy gondoltam megkérdezem, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak
2019. dec. 20. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tapasztaltam, hogy igen.
2019. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet ismertem, az minden nőnek csapta a szelet, mindegy volt, hogy hogyan néztek ki vagy hány évesek voltak.
2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: akkor lesz hűséges, ha kiegyensúlyozott, bizalmon, megértésen odaadáson alapuló lesz a kapcsolatotok (na meg az ágyban is klappol minden) tökmindegy mi a partnered csillagjegye.
2019. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az öcsém skorpió. Két komoly kapcsolata volt, a másodikat feleségül vette. Egyik partnerét sem csalta meg soha. Akkor sem, ha éppen hullámvölgyben voltak. Két gyereke van, a családjáért mindent megtesz. Mintaapa. Éjszakázik, ha beteg a gyerek. Felkel betakarni őket.
2019. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az öcsém skorpió, ő kifejezetten hűséges típus, csak nem esik nehezére a lányokkal való beszélgetés, haverozás... Kívülről úgy tűnik mintha folyton flörtölne, de eszébe sem jut a megcsalás.

Fosszú évek után a barátnője hibájából szakítottak.

2019. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!