Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiai elemzés igazat...

Asztrológiai elemzés igazat mondhat?

Figyelt kérdés

Készített nekem egy ismerős aztrológiai elemzést. Sajnos jóformán semmit nem értek belőle. Az ismerős csak ideadta, de nem volt idő magyarázatra. Tudna valaki segíteni elemezni? Leghamarabb holnap este tudnám privátban elküldeni.

Bocsi, ha naivnak tűnik a kérdés!



2019. dec. 26. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem fűznék hozzá a helyedben túl sok reményt.
2019. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi értelme volt megcsinálnia az ismerősödnek, ha nem volt hozzá magyarázat? Kérjél tőle hozzá azt is.
2019. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy próbáltam kérdezni. Adott is 2-3 választ, ami tök homályos volt számomra. Aztán éreztette, hogy nincs rám több ideje, nem akartam tolakodó lenni.
2019. dec. 26. 15:15
 4/5 anonim válasza:
Na, igazat mondott?
2020. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D-Mano ***** válasza:

Az elemzést nem érthetően írta, és nem is fordít időt a magyarázatra. Így teljesen komolytalan az egész. Hagyd el azt az elemzést, nem érdemes vele vacakolnod.


Ha az ismerősöd így áll a dologhoz, akkor egyáltalán minek fogott bele?..

2020. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!