Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jellemeznétek a szűz csillagje...

Jellemeznétek a szűz csillagjegyű férfiakat?

Figyelt kérdés
Én is az vagyok, és csak kíváncsiságból nektek mik a tapasztalataitok ezzel a jeggyel kapcsolatban. :D

2020. jan. 1. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Írd be a keresőbe kidob vagy 300db ilyen kérdést...

Ennyire ne unatkozzál már...

2020. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hisztis és önző, de sosem ismerné el, gyanítom mindjárt te is rávágod, hogy nem ilyen vagy. :)
2020. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D-Mano ***** válasza:
100%

Ha bullshitet akarsz olvasni, akkor tessék:


[link]

2020. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ti tapasztalataitokat kérdeztem kedves első, és honna tudod hogy nem kerestem rá? Köszönöm "értékes" válaszod, de azért ennyire ne legyél lusta.


Nem vagyok hisztis, pont ellenkezőleg. Önző viszont önző vagyok, de ki nem?


Köszönöm harmadik, noha azt már ismertem.

2020. jan. 2. 00:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát van pár FFI szűz jegyű ismerősöm. De nem egyformák. Nagyon jó szívük van ha az adott ember fontos nekik. Egyébként le se fossák az embert. A szeretetük néha mélynek tűnik néha meg felszínesnek. Szeretnek viccelődni. Nőcsábászok. Imádnak flörtölni, vadászni. Az egyiknek kifejezetten jó stílusa van. A másik meg troger stílus. Nagyon hazudósak. Fiatal korban azt se tudják mihez kezdjenek az életükkel 20 évesen sem 30 évesen sem. Szóval későn érők. Tipikus az a csillag jegy am kivel nagyon jól kilehet jönni.
2020. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!