Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Sokszor olvastam, hogy a...

Sokszor olvastam, hogy a nyilas a legjobb jegy, de miért az?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Koszonom a bokot!


Egyebkent egoizmustol fuggetlenul egy jo jegynek tartom.

Minden megvan benne, meg ha csak kis mertekben is.


Ha negativitast kellene felhozni, talan pont az onelegultseg volna. Kicsit ez a vilag kozepe erzes, azt hiszem

2020. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
LeL
2020. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érzelmes majdnem annyira, mint egy Rák, élettel van teli, bohókás tud lenni.
2020. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok az csak érdekel hogy miért jobb mint a többi :)
2020. jan. 3. 10:13
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Bocsánat, de a szexuális jellegű válasz is egyben: nekem volt szerencsém már 3 nyilas csillagjegyű nővel kapcsolatban lenni, ezenkívül egy vízöntővel, egy rákkal és jelenleg egy szűzzel. Így visszatekintve a huszonöt év távlatára, azt mondom, hogy egyértelműen a nyilas csillagjegyű nőkkel volt a legjobb, úgy általában véve is, de a szex különösen. Amit még kiemelnék a kreativitás, magas életenergia, odaadás. Viszont vigyázni is kell rájuk, mert hajlamosak a hűtlenségre...
2020. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2020. jan. 3. 10:35
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem a Nyilas a legjobb. Nincs olyan, hogy legjobb. Minden csillagjegyben van jó + rossz vonás is.
2020. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En a nyilas nokkel nem jovok ki, vagy egyaltalan nem vagy hosszutavon nem..

Egyebkent nagyon kreativak, csinosak es kozvetlenek en is megerositenem tobb nyilas volt baratno tavlatabol hogy igen, nem husegesek... viszont odaadoak de mellette szamomra sunyik es onteltek. Sokszor csak a maguk igazat hajtjak es lenezoen tudnak beszelni a masiktol meg egy apro nezetelteres miatt is...


....Addig amig ki nem nyitottam oroszlankent a szamat es helyere nem tettem oket hogy ha valami nem js tetszett nekik nem kene ilyen stilussal lenni. :)

2020. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csillagjegyrasszizmus!!!
2020. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:
63%

Tényleg a legjobb!


A Skorpió után :D

2020. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!