Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi - Vízöntő nő...

Skorpió férfi - Vízöntő nő kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mennyire működik? Illenek egymáshoz?

2020. jan. 4. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Tűz és víz. Hagyd ott!
2020. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
A skorpió birtokló, féltékeny, szenvedélyes, rögeszmés! A vízöntő független, nem az érzelmek embere még nőben sem, nem birtokolható! Az első féltékenységi jelenetnél házon kívül találhatod magad! De ezek kevésnek bizonyulnak kapcsolatban! Inkább csináltass szinasztriai elemzést!
2020. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem engem érint a kérdés.. Csak ismerek egy párt, akikkel együtt lakok és egyszerűen nem bírom elviselni őket. Képesek egész nap ölni egymást.. Kibírhatatlan velük együtt élni. Konkrétan az sem zavarja őket, hogy egyébként én egy különálló személy vagyok, tőlük független, mert kB úgy viselkednek, mintha valami csaladtag lennék, és nem zavartatjak magukat előttem, nincsenek tekintettel rám. Már párszor jeleztem feléjük, hogy le lehet állni ezzel a viselkedessel, de még én vagyok az, aki nem hagyja élni őket..
2020. jan. 4. 22:55
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd a francba. A bika férfi, vízöntő nő sokkal jobb párosítás

(Én bika vagyok, de ez csak így mellékesen, nincs köze az előző mondatomhoz)

2020. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
84%
Én Vízöntő vagyok, a Bikákkal nem jövök ki (exem is az) viszont a Skorpiókkal nagyon is jól! Komolyan fáj ezeket nézni! 😂 Nem azon múlik a kapcsolat, hogy mikor születtek!😂
2020. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
5# 😄 Na ja... Ha szar a kapcsolat, arrol is a csillagok tehetnek. Nem ÉN!! Á, dehogy!
2020. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi egy Skorpió-Nyilas pár vagyunk, és tökéletesen kijövünk, békés és boldog a kapcsolatunk, ritkán veszekszünk. Pedig horoszkóp alapján meg kéne ölnünk egymást.
2020. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7# A csillagjegyed nem horoszkóp, hanem a Nap helyzete.

Lehet használni az archetípusokat általános jellemzésre, de csak akkor ha ismered az adott ember képletét és az alapján meggyőződsz arról, hogy tényleg az a bizonyos archetípus dominál benne.

2020. jan. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fordítva sem a legjobb
2020. jan. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#6 Ennek pont az ellenkezőjét mondtam 😂
2020. jan. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!