Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki Ikrek jegyű emberrel...

Aki Ikrek jegyű emberrel jártak/járnak mi az eddigi tapasztalatuk róluk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek az Ikrek jegyű emberekről párkapcsolat terén? Van tipikus tulajdonságuk és hogy végződött vagy megy a párkapcsolat velük?

2020. jan. 9. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Együtt éltem egy Ikrek jegyű emberrel évekig. Nem volt jó. Mindig mindenkinek meg akart felelni mindenben, engem kivéve, én voltam neki a legutolsó. Szörnyen befolyásolható volt, mindig azt akarta csinálni, amit egy-egy haverja csinált éppen, mert csak az a jó. Amikor (gondolom, valakinek a javaslatára) megkérte a kezem, majd nem sokkal később közölte, hogy nem is gondolta komolyan, kidobtam.
2020. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Én egy ikerlánnyal jöttem össze a testvérétől alig tudtam megkülönböztetni ha vmi rendezvények voltak :D :D Totálisan zakkant volt a csaj, csak egy éjszakara jó :)
2020. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Habár a páromnak csak az aszcendense Ikrek, rengeteget beszél. Néha muszáj leállítani, mert egyszerűen nem tudja, hol a határ, és a végtelenségig képes lenne beszélni úgy, hogy a másikat nem hagyja érvényesülni. Engem nagyon bánt, hogy néha ennyire képtelen rám figyelni.
2020. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
nekem az a tapasztalatom, hogy a csillagjegyeknek semmi köze a személyiséghez. kb. mindencsillagjegytől hallottam már "nm tehetek róla XXX vagyok"...francokat.
2020. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ugyanolyanok mint az oroszlánok
2020. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Félnek elköteleződni, későn házasodnak, inkább csak belesodródnak egy párkapcsolatba, de akkor is nehezen vállalják fel.


Vannak fura hobbijaik, amiket a párjuk nélkül végeznek, pl. különleges állatok idomítása - ehhez végül is az szükségeltetik, hogy megtalálják a szükséges kommunikációs csatornát :D Vagy különböző műszerekkel való bütykölés, pl. autószerelés. Érdekli őket, hogy mi hogyan működik, bár kissé felületesek.


Nagyon jó barátok, noha kissé pletykásak. Viszont sosem ítélkeznek. Ha tanácsot kérsz tőlük egy személyes problémában, könnyen rááll mások gondolkodására, így képzeli magát a te, vagy annak a helyébe, akivel problémád van, tehát nem átérzi, hanem a másik agyával gondolkodik. Jól fejezi ki magát, objektív marad, ha vitára kerül a sor. Saját magát is kívülről nézi, ami miatt kissé ridegnek tűnhet.


Fontos számukra az intelligencia, hogy vegyék észre, ha elsütöttek valami jó poént. Egyébként tényleg szellemesek. Néha viszont annyira vágynak a figyelemre, hogy elnyomnak másokat, vagy megtréfálják, megszégyenítik, aki nem nevet velük.

2020. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Barátnőm ikrek. Szeretni való, van humora, okos. Rajongásig tud szeretni, de ha úgy érzi hanyagolva van, akkor akár tovább is lép. Így mindig törekszem arra, hogy érezze szeretem őt. Nagyon tud örülni mindennek, kezdve egy apró kis ajándéktól vagy egy jó könyveknek. Imád utazni, érdekli minden. Talán ezért nincs sosem zavarban ha számára is ismeretlen téma van, mert akkor is hozzátud szólni. Kicsit sértődékeny, tud veszekedni akár ok nélkül is, de ez sem tart sokáig. Nem igaz, hogy későn házasodnak. BArátnőm 20 évesen ment férjhez. 8 év után elvált, mert a férje elhanyagolta. Csendben, barátként lépett ki a házasságból. Velem lassan 10 éve van együtt. Idén kérem meg a kezét.
2020. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%
Én egyetértek a fentiekkel. Az Ikrek jegyű embereknek remek humora van, intelligensek, nyitottak mindenre, és ha másokról van szó, akkor nagyon jó tanácsokat adnak. Viszont a saját életükben önállótlanok, a legtöbbször meg kell mondani nekik, hogy mit csináljanak, és mivel manipulatívak, ha valami nem úgy alakul, ahogy elgondolták, akkor azt vonják felelősségre, akire hallgattak. Kapcsolatnak nagyon kalandos és vidám egy Ikrekkel együtt lenni, de ha komoly dolgokról van szó, akár csak egy együttélésről, akkor teljes mértékben a másikra tol minden felelősséget, amíg ő éli életét, flörtölget, miközben a társára féltékenykedik. Idegesítően sokat beszélnek, és mindenben versenyeznek, még a párjukkal is, ami miatt az ember néha úgy érzi, hogy nem akarja tisztelni a másikat. Szóval nehéz velük. De ha erős és önálló vagy, akkor a jó tulajdonságaik miatt megéri kitartani mellettük. Csak számolj azzal is, hogy ő nem ezer százalék, hogy megteszi ugyanezt.
2020. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Istenem... el ne higyjetek hogy csak azert mert x-y datum kozott szuletett akkor hasonlo tulajdonsagai vannak...

En ismerek ilyen olyan, de egyforma csillagjegyu embereket akik teljesen kulonboznek... hagyjuk mar....

2020. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Több millióó emberről akarsz véleményt egy hónap pontosságú születésiidő alapján? Most komolyan? Ott az ember, tedd bele az időt hogy megismert, de dobáld be a 12 fiók közül valamelyikbe, ennyire nem lehetsz egyszerű.
2020. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!