Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő csillagjegyüek ti...

Vízöntő csillagjegyüek ti nyugodtak vagytok igaz rátok a horoszkóp?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Jól kijöttök más emberekkel?
2020. jan. 19. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mindenkivel jövök ki jól. Az az adott személytől függ nálam.

Nyugodt akkor vagyok ha megengedik a körülmények. Mostanában néha igen, néha nem.

2020. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vízöntő vagyok s most van a vizsgaidőszak. Nem igaz, nem vagyok nyugodt. Mondjuk nem is hiszek a horoszkópban...
2020. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a természetemre gondolsz, akkor igen, alapjáraton nyugodt természetű vagyok, viszont néhány embernek külön tehetsége van hozzá, hogy pillanatok alatt felhúzzon. Jól ki szoktam jönni másokkal, kivéve ha rájövök, hogy valaki hazudott valamiben, az az ember ott nálam elásta magát és nem fogok tudni újra bízni benne.
2020. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában nyugodt vagyok, ha kiborítanak az emberek nem igazán mutatom ki, vagy csak közeli barátok/családtagok látják/tudják mikor vagyok ideges, illetve csak ők érzékelik a vihart🤣 Skorpió húggal megvagyok áldva, 2 különböző lázadó egy családban 🤣
2020. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És igen, kijövök a legtöbb emberrel, vagyis nem bunkózok ok nélkül mindenkivel, bár aki velem bunkózik, az már elásta magát nálam, és lehet, hogy egy idő után lenyugszok vele kapcsolatban, de attól még nem fogok bízni benne😅
2020. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!