Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztriában és radixban...

Hosszúhajú kérdése:

Szinasztriában és radixban mekkora orbisszal számoljak?

Figyelt kérdés
nagy gondban vagyok, mert autodidaktaként mikor készítem a barátaim horoszkópját, teljesen más ábrák jönnek ki, más orbisszal számolva. baktayt alkalmazom, de rácsodálkozom hogyha más értékekkel készítek egy szinasztiát, mennyivel több fényszög lesz. most már ott tartok hogy lassan elmegy tőle a kedvem. egyszer megállapítom hogy milyen rengeteg szép szaturnusz-kötés van, aztán egy másik orbiszrendszerrel meg szinte mind eltűnik. összezavarodtam. tök más eredményt kapok. egyszer azt látom szép reményű kapcsolat, minden szükséges fényszöggel rendelkezik, aztán más orbisszal azt mondom, hu ez bizony nem lesz könnyű, a legalapvetőbb dolgok sincsenek meg, nem sok közük van egymáshoz. néha meg eltűnnek a többnyire jobb fényszögel más rendszerrel és a stabilnak látott képlet borzalom lesz. milyen orbiszt vegyek alapul? utánaolvastam hogy mindenki mással dolgozik, de vannak ismertebbek, ( pl baktay ) de vannak újabbak, de van a régi jól bevált.... hjajjj..így mi értelme??

2020. jan. 20. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd ki egy (vagy több) olyan asztrológus véleményét, akik 30-40 éve kezdték.

Ennyi idő alatt biztosan sok mindenre rájöttek.

2020. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!